• Komputery stacjonarne poleasingowe

Korzystanie z komputera stało się naszą codziennością. Komputera używamy zarówno do pracy zawodowej, nauki, ale także do rozrywki. Wielu z nas nie może wyobrazić sobie dnia bez sprzętu, który posiada niekończącą się ilość zastosowań. Użytkownicy dzielą się na miłośników przenośnego sprzętu oraz entuzjastów wersji stacjonarnych. Mimo ogromnego wyboru laptopów popularność komputerów stacjonarnych nie maleje. U nas znajdą Państwo najlepsze komputery stacjonarne poleasingowe dostępne na rynku. Komputery używane doskonale sprawdzą się w biurach, ale także spełnią swoje funkcje również w domowym zaciszu. Poleasingowe komputery to gwarancja wysokiej funkcjonalności w korzystnych cenach.

  • Parametry

Ile trzeba zapłacić za komputer poleasingowy?

Każdy komputer poleasingowy, dostępny w naszej ofercie, wyceniany jest indywidualnie na podstawie swojego stanu, parametrów oraz przeznaczenia. Wszystkie prezentowane modele są do zamówienia w bardzo atrakcyjnych cenach – podstawowe, używane komputery, można kupić już za kilkaset złotych, natomiast te z najwyższej półki – znacznie taniej, niż zakładają to obecne ceny rynkowe. Każda przygotowana oferta komputera przedstawia dokładny opis techniczny, w tym wyszczególnioną listę parametrów i funkcji wraz z ceną. Na korzystną cenę składa się również udzielana aż roczna gwarancja na zakupiony sprzęt – jeśli w tym czasie pojawią się kłopoty z zakupionym komputerem, wszelkie usterki usuniemy za darmo.

Czy komputery poleasingowe są w pełni sprawne?

Zanim poleasingowe komputery trafią do naszej oferty, zawsze są dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności. Wszystkie ewentualne nieprawidłowości są usuwane na miejscu przez fachowców, a sprzęt jest przygotowywany do pracy dla nowego właściciela. Komputery stacjonarne poleasingowe mają zainstalowane niezbędne oprogramowanie, dzięki czemu są gotowe do pracy od razu po zakupie. Jeśli jednak po odbiorze, podczas użytkowania zdarzy się usterka, nasi specjaliści zajmą się naprawą bez dodatkowych kosztów, dlatego masz pewność, że transakcja jest uczciwa i bezpieczna.

Czy na poleasingowe komputery jest udzielana gwarancja?

Przed wystawieniem na sprzedaż komputerów stacjonarnych poleasingowych wszystkie egzemplarze sprawdzamy pod kątem ubytków, zużycia oraz sprawności systemu. Dlatego do rąk naszych Klientów trafia sprzęt pewny i gwarantujący nieprzerwaną pracę, przygotowany do działania od razu po dotarciu pod wskazany adres. Właśnie dlatego wszystkie komputery poleasingowe, jakie są dostępne w naszej ofercie, otrzymują gwarancję trwającą aż 12 miesięcy lub inną, przypisaną do konkretnego modelu. Jeśli w tym czasie nastąpi awaria systemu czy dowolnego podzespołu, nasi fachowcy zajmą się usunięciem problemu bez dodatkowych kosztów.

Jak można wykorzystać komputery używane?

Wszystkie komputery stacjonarne poleasingowe można wykorzystać na wiele sposobów, zależnie od specyfikacji konkretnego egzemplarza. Część z nich przeznaczona jest do pracy w biurze oraz do podstawowej obsługi w domu – wykonywania przelewów czy robienia zakupów online. Jednak w naszej ofercie znajdują się też znacznie bardziej zaawansowane pod względem komponentów i parametrów modele komputerów używanych, przeznaczonych do gamingu lub typowo do oglądania filmów, a wszystko to dzięki rozbudowanym kartom graficznym, np. nVidia GeForce GT 1030 i pojemnej pamięci oraz dyskom, np. 512 GB SSD + 1000 GB HDD. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta obejmowała modele o zastosowaniu uniwersalnym, jak i profesjonalnym.

Jak długo trwa wysyłka towaru?

Twoje zamówienie realizujemy tak szybko, jak to możliwe. W przeważającej części przypadków poleasingowe komputery wysyłamy jeszcze tego samego dnia, jeśli zamówienie dotrze do na przed godziną 13:00. Komputery używane, wraz z całym zestawem, zawsze są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, dlatego możesz mieć pewność, że sprzęt dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Sprawdź nasze pozostałe kategorie: komputery nowe, komputery poleasingowe Dell, komputery poleasingowe HP.

Infolinia z ekspertem