• Komputery poleasingowe All in One

Nowoczesne komputery all in one to hybryda, łącząca funkcjonalność komputerów stacjonarnych oraz oszczędzająca przestrzeń jak komputery przenośne. W kompaktowych designersko zaprojektowanych, trwałych obudowach monitorów są ukryte wszystkie najważniejsze podzespoły i elementy każdego urządzenia, czyli płyta główna, dyski twarde czy karta graficzna. W ten sposób przestrzeń do pracy czy relaksu może zostać zagospodarowana bardzo praktycznie, a kable, które są niezbędne przy komputerach stacjonarnych, przestają mieć znaczenie.

  • Parametry

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najciekawsze propozycje komputerów all in one poleasingowych, mających wiele zalet. To sprzęt, który możesz użytkować dowolnie, modyfikować i konfigurować wedle własnych potrzeb. Co więcej, modele poleasingowe są też atrakcyjne pod względem ceny – za znacznie niższą kwotę niż rynkowa dostajesz sprzęt z najwyższej półki, o parametrach dopasowanych do Twoich potrzeb, który będzie Ci służył przez kolejne, długie lata.

Praktyczne i niedrogie komputery all in one

Największą zaletą komputerów all in one jest ich wielozadaniowość przy ograniczeniu do minimum ilości zajmowanej przestrzeni. Jednocześnie pozwalają one na stworzenie ergonomicznego miejsca pracy i komfort z użytkowania nawet przez długie godziny, jak ma to miejsce w przypadku standardowych komputerów stacjonarnych. Modele all in one wymagają dobrania dodatkowo jedynie klawiatury oraz myszy – wszystkie inne elementy są już umieszczone w ramie monitora. Co więcej, parametry takich komputerów również możesz wybierać wedle własnych potrzeb i dostosowywać je do sposobu użytkowania, decydując się na karty graficzne o konkretnych parametrach, przeznaczone np. dla graczy, jak karta GeForce GTX 1650 czy na procesory o określonej ilości rdzeni, jak np. Intel Core i3, i5 lub i7. Wszystkie są też wyposażone w aktualne systemy operacyjne Windows 10 oraz Windows 11 – w tym wersje Pro – dla płynnej pracy i idealnej kompatybilności z innymi systemami i oprogramowaniami.

Komputery all in one poleasingowe dla lubiących rozsądne inwestycje

Dzięki takim ofertom, jak nasze, każdy może wyposażyć swoje biuro lub dom w sprzęt bardzo dobrej jakości, o świetnych parametrach technicznych, dopasowanych dokładnie do konkretnych zadań, w cenach znacznie odbiegających od cen rynkowych za ten sam, nowy sprzęt. Komputery all in one poleasingowe to urządzenia eksploatowane przez krótki czas, noszące zwykle niewielkie ślady użytkowania. W każdym przypadku nasi specjaliści od IT przed wystawieniem komputera na sprzedaż dokładnie sprawdzają go pod kątem technicznym, dokonując niezbędnych napraw serwisowych, wymiany zużytych elementów na nowe czy aktualizacji oprogramowania i wyposażenie urządzenia w najbardziej niezbędne programy, w tym pakiet programów biurowych. Tak przygotowany komputer all in one nie tylko będzie sprawdzał się w nowym miejscu przez długi czas, ale również będzie miał naszą gwarancję w razie nieoczekiwanych sytuacji. Dzięki temu zyskujesz za niewielką cenę sprawdzony, pewny sprzęt, który z powodzeniem wykorzystasz do pracy czy relaksu w domu.

Ile kosztuje dobry komputer all in one w naszym sklepie?

Komputery all in one poleasingowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, wyceniane są indywidualnie na podstawie ich konkretnych podzespołów, w tym karty graficznej czy rodzaju procesora, a także stanu technicznego. W ten sposób zawsze masz pewność, że zapłacisz za używany sprzęt dobrej klasy dokładnie tyle, ile jest wart.

Czy sklep udziela gwarancji na komputery all in one poleasingowe?

Wszystkie nasze propozycje sprzętowe są dokładnie sprawdzane przez najlepszych specjalistów w naszej firmie; zużyte elementy są wymienione na nowe, a oprogramowanie aktualizowane. Dlatego mamy pewność, że w Twoje ręce trafia w pełni sprawny komputer all in one. Aby Cię o tym zapewnić, oferujemy nawet roczną gwarancję. Jeśli w ciągu dwunastu miesięcy od zakupu pojawią się problemy techniczne lub jakakolwiek usterka, usuniemy ją dla Ciebie bez dodatkowych kosztów.

Jak można wykorzystać potencjał komputerów all in one?

Niezwykle praktyczne i funkcjonalne komputery all in one możesz wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami. Sprawdzą się zarówno jako narzędzie do pracy w biurze, domowy sprzęt do załatwiania spraw online, robienia zakupów, prowadzenia lekcji czy uczenia się zdalnie, a także oglądania ulubionych filmów w wysokiej rozdzielczości czy grania lub tworzenia gier wideo. Sposób zastosowania zawsze będzie zależał jedynie od parametrów i podzespołów, w jakie został wyposażony konkretny model. Te jednak w przypadku komputerów stacjonarnych oraz komputerów all in one możesz dowolnie modyfikować.

Sprawdź nasze pozostałe kategorie: komputery poleasingowe do gier, komputery poleasingowe Lenovo, komputery poleasingowe Dell.

Infolinia z ekspertem