• Laptopy poleasingowe

W obecnych czasach używanie przenośnych komputerów stało się powszechne ze względu na ich funkcjonalność i możliwość korzystania z nich w zasadzie w dowolnym miejscu na świecie. Niewielkie, kompaktowe rozmiary i posiadanie najniezbędniejszych opcji zawsze gotowych do pracy sprawdza się nie tylko w świecie biznesu, gdzie liczy się czas i mobilność, ale również w codziennym użytkowaniu. Zakup nowego sprzętu dobrej klasy jest dużą inwestycją, dlatego warto wziąć pod uwagę rozsądniejszą opcję, czyli zakup laptopów używanych.

  • Parametry

W naszej ofercie znajdziesz jedynie sprawdzone, w stu procentach sprawne laptopy poleasingowe, przygotowane do pracy, po rzetelnym serwisie IT. Wybierając taką opcję masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony oraz posiadający gwarancję w razie nieoczekiwanych usterek czy awarii. To znakomity sposób, aby zaoszczędzić firmowy czy domowy budżet, a jednocześnie pozyskać nowoczesne urządzenia o doskonałych parametrach technicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb nowego użytkownika.

Nowoczesne laptopy poleasingowe z gwarancją

Oferta naszego sklepu jest najlepszym dowodem na to, że nowoczesne, w pełni sprawne i posiadające gwarancję komputery osobiste nie muszą być drogie. W czasach, kiedy praktycznie każdą sprawę można załatwić przez Internet, posiadanie sprzętu z aktualnym systemem operacyjnym i skonfigurowanym w taki sposób, by pod względem podzespołów i parametrów technicznych odpowiadał współczesnym użytkownikom, jest niezbędne. Dlatego w naszym sklepie mamy do zaoferowania jedyne najciekawsze propozycje notebooków poleasingowych, dostępnych w korzystnych cenach. Proponowane modele to produkty pochodzące od renomowanych marek, takich jak: Lenovo, Dell, HP, EDUGEAR ONEBOOK FLEX, Samsung czy Apple, cenionych za jakość, dopracowanie detali oraz doskonałe podzespoły, pozwalające na wszechstronne wykorzystanie przenośnych komputerów. Urządzenia pracują na szybkich, wydajnych procesorach, m.in. Intel Core i5 lub Intel Core i7, AMD Ryzen 5 oraz 7 czy Intel Celeron, pozwalających na wygodną, płynną pracę nawet przy sporym obciążeniu systemu operacyjnego. Zainstalowane karty graficzne, nawet w swoich podstawowych wersjach, pozwalają na relaks przy ulubionych filmach, oglądanych w wysokiej rozdzielczości. Na jakość wyświetlanego obrazu wpływa również zastosowana w wielu modelach, specjalna matryca FHD. Wszystkie oferowane laptopy poleasingowe zostały wyposażone w takie części składowe, by mogły zaspokoić potrzeby i oczekiwania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Notebook poleasingowy – atrakcyjna alternatywa dla nowego sprzętu

Zakup nowych komputerów osobistych jest zwykle dużym obciążeniem dla domowego czy firmowego budżetu. W takich wypadkach najlepiej sprawdza się inwestycja w laptopy używane, dostępne w znacznie niższych i korzystniejszych cenach niż ich nowe odpowiedniki.

Modele pochodzące z naszej oferty są przed sprzedażą dokładnie sprawdzane zarówno pod kątem samych podzespołów jak i elementów składowych oraz ich stopnia zużycia, ale też pod względem systemowym. Nasi specjaliści dokonują rzetelnego serwisu każdego laptopa poleasingowego, wymieniając najbardziej wyeksploatowane części na nowe, aktualizując systemy do bieżącej wersji i wgrywając niezbędne do pracy, podstawowe oprogramowanie. Wszystkie techniczne usterki zostają usunięte, a sprzęt jest przygotowany do pracy i prawidłowo skonfigurowany dla nowego użytkownika. Ze względu na to, że proponowane komputery są laptopami używanymi, mogą nosić nieznaczne, zewnętrzne ślady użytkowania, nie wpływa to jednak w żaden sposób na ich trwałość i jakość pracy.

Nieograniczone możliwości laptopów używanych

Przenośne komputery można spotkać obecnie praktycznie na każdym kroku – w pracy biurowej, w punktach usługowych, w szkołach i w domach. Ich niewielkie rozmiary i mała ilość przestrzeni, jakiej potrzebują, a także możliwość pomieszczenia w nich wszystkich najważniejszych funkcji i programów sprawia, że notebooki poleasingowe stają się podstawowymi narzędziami pracy i rozrywki.

W zależności od indywidualnych parametrów oraz podzespołów konkretnego egzemplarza, komputery poleasingowe z gwarancją można wykorzystać jako firmową infrastrukturę. Świetnie sprawdzają się w zadaniach administracyjnych, a to za sprawą pakietu programów biurowych oraz połączenia z urządzeniami zewnętrznymi, np. drukarką. W niewielkich punktach usługowych, zlokalizowanych np. w galeriach handlowych, kompaktowy rozmiar notebooków poleasingowych świetnie sprawdzi się w obsłudze klientów oraz zamówień. Sprzęt tej klasy można wykorzystać także do pracy zdalnej, nauki czy korzystania z kursów internetowych, robienia zakupów lub odpoczywania przy ulubionych serialach, a nawet w niektórych przypadkach do gier o dużych wymaganiach sprzętowych. Wszechstronne zastosowanie laptopów sprawia, że towarzyszą one człowiekowi codziennie, ułatwiając pracę, realizację zadań, komunikację oraz stając się źródłem rozrywki. Wybierając jeden z nich otrzymujesz niedrogi, za to solidnie przygotowany sprzęt do różnorodnych zadań.

Ile kosztuje dobry notebook poleasingowy?

W każdym przypadku cena laptopa poleasingowego uzależniona jest od jego indywidualnych parametrów. Nasi specjaliści wyceniają komputery na podstawie marki i modelu, zastosowanych podzespołów, wyposażenia oraz parametrów technicznych, a także stanu zachowania i wieku. Cena uwzględnia więc wszystkie najbardziej istotne kwestie, zawsze jest jednak korzystna dla zainteresowanego ofertą Klienta. Każdy model posiada własną cenę, podaną bezpośrednio przy opisie modelu.

Czy na komputery poleasingowe udzielana jest gwarancja?

Dbamy o to, by oferowany sprzęt był zawsze w pełni sprawny i gotowy do pracy zaraz po odebraniu go od kuriera. Nasi fachowcy dokonują rzetelnego serwisu, wymieniając zużyte i niesprawne części oraz dokonują niezbędnych napraw systemowych. Na tej podstawie udzielamy naszym Klientom nawet dwunastomiesięcznej gwarancji na zakupione notebooki poleasingowe. Idziemy również o krok dalej, ponieważ umożliwiamy Ci zwrot sprzętu w ciągu 100 dni od zakupu, jeśli z jakichś względów nie spełni on Twoich oczekiwań.

Do czego można wykorzystać laptop poleasingowy?

Dobrej klasy laptopy poleasingowe z gwarancją można wykorzystać w dowolny sposób, zarówno jako niezbędne wyposażenie firmy i narzędzie do wykonywania zawodowych obowiązków, jak i prywatny sprzęt do codziennego surfowania po Internecie. W zależności od konkretnego wyposażenia i zastosowanych podzespołów oraz konfiguracji laptopużywany sprawdzi się w biurze, np. do tworzenia i edytowania arkuszy kalkulacyjnych, przygotowywania prezentacji, raportów, ale również do obrabiania grafiki czy filmów. W domu przyda się do załatwiania podstawowych spraw, robienia zakupów online, oglądania filmów czy rozmawiania ze znajomymi. Ze względu na swoją mobilność, laptopy poleasingowe możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdziekolwiek potrzebujesz – również w podróż służbową czy na wakacyjny wyjazd.

Jak długo będę czekać na przesyłkę?

W zdecydowanej większości przypadków, jeśli zamówienie zostanie zrobione i opłacone do godziny 13:00, wyślemy je do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Nie musisz obawiać się o swoją przesyłkę – na czas transportu każdy notebook poleasingowy jest odpowiednio zabezpieczany przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Infolinia z ekspertem