• Formy płatności

Szybkie płatności Online

Najwygodniejsza i najszybsza forma płatności - szybkie i bezpieczne płatności Tpay. Dokonaj płatności Blikiem lub logując się do wybranego przez Ciebie banku. Szybkie płatności księgowane są najczęściej już w ciągu kilku minut od zakupu. 

Przelew-online_poprawione.png

Płatność przy odbiorze

Wybierając opcję „Płatność przy odbiorze”, płatności dokonasz u kuriera, który dostarczy zamówienie. Płatności można dokonać wówczas gotówką, kartą lub blikiem. 

Za-pobraniem(1).png

Wpłata na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie zalogować się do banku i wykonać przelew, udać się do placówki pocztowej bądź bankowej lub potrzebują fakturę - proforma przed wykonaniem przelewu. 

Po dokonaniu zakupu prosimy dokonać wpłaty na poniższe dane:

Xlap24.pl Spółka z o.o., ul. Leśna 1, 64-100 Leszno

Numer rachunku: 52 2490 0005 0000 4530 1229 9813

Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie przekazane do realizacji. 

Przelew-na-konto-bankowe.png

Raty Bank Pekao

Sklep jest zintegrowany z operatorem płatności Tpay, który umożliwia zakupy na raty z pomocą banku Pekao. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem ratalnym, na ostatnim etapie zakupów wybierz opcję płatności "Szybkie płatności OnLine | Raty | Twisto”, dalej „Bank Pekao RATY” a następnie postępuj zgodnie z treścią formularza bankowego. Więcej szczegółów na temat zakupów na raty znajdziesz w zakładce „Raty”.

Raty-PEKAO.png

Odroczone płatności Twisto

Chcesz dokonać zakupu dziś a zapłacić dopiero za 30 dni? Nic trudnego, wystarczy wybrać opcję płatności „Szybkie płatności OnLine | Raty | Twisto” a następnie wybrać „Twisto” i przejść przez formularz płatności.

Odroczone-platnosci_poprawione.png

Płatności przy odbiorze osobistym

Zapłać za zamówienie bezpośrednio w naszym sklepie w Lesznie. Możesz zapłacić kartą lub gotówką. 

Poinformujemy Cię kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru. 

Gotowka-przy-odbiorze_poprawione_v2.png

Płatność zagraniczna

Forma płatności dla klientów dokonujących przelewu z zagranicznych rachunków bankowych w walucie Euro. Przed dokonaniem płatności prosimy poczekać na maila z naszej strony z fakturą proforma lub zamówieniem wraz z przeliczeniem wartości zamówienia po aktualnym kursie.

Xlap24.pl Spółka z o.o., ul. Leśna 1, 64-100 Leszno
Numer rachunku IBAN: PL98249010570000990228495627
Kod SWIFT/BIC: ALBPPLPW 

Platnosc-zagraniczna_poprawione.png