• O nas

Misja Xlap24.pl

Naszą misją jest codzienna realizacja wszystkich zamówień dla klientów, zapewniając bezpieczną i najszybszą możliwą dostawę.

Stawiamy na najwyższą jakość produkcji, dostarczając nasz sprzęt w wyznaczonym czasie oraz w niskiej cenie

Misja Xlap24.pl

Wizja firmy

Chcemy być wiodącym dostawcą poleasingowego oraz nowego sprzętu komputerowego, znanym z niezawodnej i najszybszej dostawy na rynku. Dążymy do doskonałości w produkcji i obsłudze klienta, aby każdy zakup był doświadczeniem spełniającym najwyższe standardy jakości i terminowości.

Pragniemy budować trwałe relacje z klientami, stawiając przede wszystkim na ich satysfakcję poprzez oferowanie najwyższego poziomu obsługi.

Wizja firmy

Korzyści dla Środowiska

Znacząca część naszej oferty to sprzęt poleasingowy, pochodzący najczęściej z krótkotrwałych umów najmu. Nasza działalność w znaczący sposób przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego poprzez ponowne wprowadzanie na rynek właśnie takiego poleasingowego - odnowionego sprzętu komputerowego. 

Proces odnawiania pozwala nam dać drugie życie używanym komputerom oraz laptopom, co zmniejsza zapotrzebowanie na produkcję nowych oraz zużycie surowców naturalnych. Wybierając produkty z naszego sklepu, nasi Klienci wspierają zrównoważony rozwój i dbają o naszą planetę.

Razem możemy zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, promując odpowiedzialne i ekologiczne podejście do technologii. Dołącz do nas w tej misji i pomóż nam chronić przyszłość naszej planety.

Korzyści dla Środowiska

O nas

Zespół Xlap24.pl tworzą ludzie z pasją do swojej pracy. Podczas rekrutacji kluczowymi czynnikami przy wyborze nowych osób do naszej firmy są ich sumienność, poczucie odpowiedzialności oraz pracowitość. Każdy z nas pracuje z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, kultury oraz z poczuciem, że Klient jest najważniejszy. Wszyscy jednogłośnie podpisujemy się pod treścią naszej misji oraz wizji firmy i chcemy być każdego dnia po prostu lepsi.

Obsługa klienta – każdego dnia 5 osób odpowiada na Wasze pytania, odbiera telefony, przygotowuje dokumenty, organizuje transport i czeka, aby pomóc Wam w wyborze najlepszego sprzętu.

Obsługa klienta

Serwis i produkcja – nasz 6 osobowy zespół produkcyjno-serwisowy codziennie dba o to, aby przygotować dla Was wszystkie zamówienia. Nowa linia produkcyjna pozwala instalować 16 komputerów oraz montować 8 nowych jednostek jednocześnie. Dziennie możemy dla was przygotować nawet 150 gotowych do pracy komputerów lub laptopów.

Serwis i produkcja

Pakowanie – 3 profesjonalne stanowiska do czyszczenia oraz pakowania komputerów. Każde wyposażone w niezbędne elementy, aby praca była jak najdokładniejsza a zapakowany sprzęt bezpiecznie docierał do naszych Klientów.

Pakowanie

Analiza, IT, Marketing – 3 osoby, które dbają o integralność naszego systemu, monitorują sprzedaż, dbają o sklep internetowy oraz rozwój pozostałych kanałów sprzedaży.

Analiza IT

Sklep stacjonarny w Lesznie

Swoją siedzibę mamy w Lesznie, to i tutaj znajduje się nasz sklep stacjonarny. Znajdziesz u nas około 70 laptopów, 30-40 komputerów stacjonarnych, monitory, drukarki oraz mnóstwo drobniejszych akcesoriów. Wszystkie produkty w sklepie są gotowe do pracy i dostępne natychmiast. Klientów z okolicy zapraszamy do sprawdzenia jakości naszego sprzętu osobiście.

Sklep stacjonarny w Lesznie

Zapraszamy do współpracy

Wybierając nasze odnowione komputery i laptopy, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska. Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej oferty naszych produktów, które łączą niezawodność, wysoką jakość i ekologiczne podejście.

Zachęcamy do współpracy firmy, klientów indywidualnych i serwisy komputerowe. Stałym klientom i przy większych zamówieniach zawsze udzielamy rabatów tak aby współpraca z nami Ci się po prostu opłaciła. Codziennie współpracujemy ze sklepami i serwisami komputerowymi w całej Polsce, zaopatrujemy szkoły, jednostki samorządowe oraz liczne grono przedsiębiorstw.

Informacje o 0% stawce VAT dla szkół – kliknij tutaj i poznaj szczegóły.

Zapraszamy do współpracy

Microsoft Registered Refurbisher

W swojej ofercie posiadamy sprzęt tylko z legalnym oprogramowaniem Microsoft. Możesz być pewien że jesteśmy solidnym i działającym zgodnie z prawem partnerem.

Microsoft Registered Refurbisher

Oryginalność

Naszą ofertę budujemy w oparciu wyłącznie o sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że produkty, które u nas zakupią są oryginalne. Komputery oraz laptopy odnawiane to takie marki jak Dell, HP, Lenovo czy Fujitsu. Komputery nowe z naszej oferty, budowane są w oparciu o podzespoły wiodących producentów w swojej branży takich jak Asus, Palit, Intel, AMD, GoodRam, Kingston czy Gigabyte.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zakupów!

Oryginalność