• O nas

O Nas - Xlap24.pl

Witaj na Xlap24.pl - Twoim zaufanym źródle komputerów stacjonarnych, laptopów i akcesoriów komputerowych. Jako czołowy dostawca sprzętu komputerowego, oferujemy zarówno produkty nowe, jak i poleasingowe, wszystkie największych marek na świecie, takich jak Dell, HP, Lenovo czy Fujitsu oraz naszych marek własnych: BSG - Better Side of Gaming, EasyOffice, OfficeTech czy ProOffice.

Nasza Misja

Nasze działania opierają się na przekonaniu, że każdy powinien mieć dostęp do niezawodnego sprzętu komputerowego, bez względu na swoje możliwości finansowe. Nasza misja polega na dostarczaniu produktów, które doskonale spełniają oczekiwania klientów, łącząc w sobie najwyższy standard wykonania i atrakcyjną cenę. Ponadto, zawsze dążymy do działania w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, dbając o naszą planetę.

Dbamy o Środowisko

Jesteśmy dumni, że nasza działalność przyczynia się do ochrony środowiska. Poprzez sprzedaż sprzętu poleasingowego, pomagamy zmniejszyć ilość elektro-śmieci generowanych na świecie. Każdy zakup w Xlap24.pl to krok w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Najwyższa Jakość

Każdy komputer PC i laptop z naszej oferty przechodzi rygorystyczne testy zanim trafi do sprzedaży. W przypadku komputerów poleasingowych usuwamy nawet najdrobniejsze usterki, dokładnie czyszcząc i bezpiecznie pakując sprzęt do transportu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy produkt, który opuszcza nasz sklep, spełnia najwyższe standardy jakości.

Szybka Realizacja Zamówień

Zakupy w Xlap24.pl to gwarancja szybkiej dostawy. Niemal 100% przesyłek wysyłamy tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 13:00.

Nasza Historia

Xlap24.pl powstał jako mały sklep internetowy. Dzięki naszej pasji do technologii i dążeniu do najlepszej obsługi klienta, szybko powstał jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Dzisiaj jesteśmy obecni na największych polskich i niemieckich marketplace'ach, posiadamy duży sklep stacjonarny w Lesznie, oraz rozbudowany sklep internetowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do setek zadowolonych klientów Xlap24.pl. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas idealny sprzęt komputerowy dla siebie.

 

banner_micro_small(1).jpg

onas_loga.jpg

Współpraca

Zachęcamy do współpracy firmy, klientów indywidualnych i serwisy komputerowe. Stałym klientom i przy większych zamówieniach zawsze udzielamy rabatów tak aby współpraca z nami Ci się po prostu opłaciła.

Współpracujemy ze sklepami i serwisami komputerowymi w całej Polsce, zaopatrujemy szkoły, jednostki samorządowe oraz liczne grono przedsiębiorstw. Nie jesteśmy też obojętni na rynek detaliczny, nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do sektora konsumentów.