• O nas

Xlap24.pl - zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego. W naszej ofercie posiadamy urządzenia nowe, używane i pochodzące z programów odnowy producenta (renew/refurbished). Dodatkowo posiadamy ogromny wybór części komputerowych (głównie do laptopów), akcesoriów i urządzeń peryferyjnych. Zaopatrujemy klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

W naszej ofercie znajduje się towar renomowanych producentów, takich jak Dell, HP, Lenovo czy Apple. Każdy sprzedawany przez nas sprzęt jest poddawany rygorystycznym testom tak aby do klientów trafiał tylko towar najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Służymy fachowym doradztwem i chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem a satysfakcję z zakupów w naszej firmie i zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nasz asortyment to przede wszystkim wysoko jakościowe serie biznesowe charakteryzujące się idealnym doborem komponentów oraz niezwykłą wytrzymałością materiałów. 

Nasze doświadczenie, wiedza oraz wysokie standardy pracy pozwalają nam cieszyć się z członkostwa w Microsoft Registered Refurbisher. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć klikając w LINK

 

banner_micro_small(1).jpg

onas_loga.jpg

Współpraca

Zachęcamy do współpracy firmy, klientów indywidualnych i serwisy komputerowe. Stałym klientom i przy większych zamówieniach zawsze udzielamy rabatów tak aby współpraca z nami Ci się po prostu opłaciła.

Współpracujemy ze sklepami i serwisami komputerowymi w całej Polsce, zaopatrujemy szkoły, jednostki samorządowe oraz liczne grono przedsiębiorstw. Nie jesteśmy też obojętni na rynek detaliczny, nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do sektora konsumentów.