• Laptopy poleasingowe Dell

Laptopy poleasingowe Dell to rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które cenią sobie sprawdzone sprzęty w korzystnej cenie. Nie musisz rezygnować ze znakomitych parametrów technicznych sprzętu, jeśli nie chcesz wydawać na niego dużej sumy. Wszystkie dostępne na naszej stronie sprzęty poddane zostały gruntownej analizie tak, byś miał pewność, że w Twoje ręce trafią wyłącznie sprawdzone, niezawodne urządzenia. Co więcej, nowoczesny design laptopów poleasingowych Dell zachwyca nawet największych estetów.

  • Parametry

Ile zapłacę za laptop poleasingowy Dell?

W naszym sklepie cenimy sobie profesjonalizm, dlatego nasi specjaliści wyceniają komputery na podstawie ich indywidualnych cech, budowy oraz parametrów. Pod uwagę brane są takie kwestie jak model i rocznik komputera, jego stan wizualny, ale też posiadane funkcje, zastosowane podzespoły czy zainstalowane oprogramowanie. Gwarantujemy jednak zawsze atrakcyjne ceny dla naszych Klientów, znacznie odbiegające od cen proponowanych za ten sam, ale fabrycznie nowy sprzęt. W ten sposób laptopy poleasingowe Dell to znakomita alternatywa dla nowych komputerów i jednocześnie rozsądna inwestycja w dobrej klasy sprzęt.


Czy laptopy poleasingowe Dell mają gwarancję?

Wszystkie oferowane urządzenia rzetelnie przygotowujemy przed wystawieniem ich na sprzedaż. Każdy laptop poleasingowy Dell przechodzi dokładny serwis, podczas którego wymieniane są zużyte elementy, system zostaje uaktualniony do bieżącej wersji, podobnie jak wszystkie podstawowe sterowniki i programy, w tym pakiety programów biurowych. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymasz od nas sprzęt w pełni gotowy do pracy zaraz po rozpakowaniu – dlatego udzielamy na każdy komputer, w tym na takie modele, jak Dell Latitude poleasingowy, roczną gwarancję. Jeśli w tym czasie podczas użytkowania pojawi się usterka, bezpłatnie zadbamy o jej usunięcie.


Do czego można wykorzystać Dell Latitude poleasingowy i inne modele?

Proponowane w naszym sklepie modele komputerów różnią się pod względem parametrów technicznych, w tym rodzaju i szybkości procesora, kartą graficzną czy dyskiem twardym. Z tego powodu mogą nadawać się do różnych celów. Spośród wszystkich propozycji, Dell Latitude poleasingowy oraz Dell Precision poleasingowy są najbardziej uniwersalnymi, doskonale nadającymi się jako podstawowe wyposażenie i niezbędny sprzęt do prowadzenia biura. Wykorzystane w nich procesory Intel Core i7, matryca FHD oraz karta graficzna Intel UHD Graphics 620 pozwala na płynną, wielozadaniową pracę, w tym tworzenie projektów graficznych czy oglądanie filmów w dużej rozdzielczości. Świetnie nadają się też do domowego użytku – zarówno do surfowania po Internecie, jak i rozrywki.


Jak szybko dotrze do mnie przesyłka?

Zazwyczaj komputery zamówione i opłacone do godziny 13:00 wysyłamy do naszych Klientów jeszcze tego samego dnia. Towar zawsze odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu, dlatego nie musisz obawiać się o ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Po rozpakowaniu każdy laptop poleasingowy Dell jest przygotowany do działania bez dodatkowych konfiguracji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi kategoriami: laptopy poleasingowe HP, laptopy poleasingowe Lenovo, laptopy poleasingowe biznesowe.

Infolinia z ekspertem