• Komputery poleasingowe Lenovo

W pracy biurowej czy domowej pracy zdalnej, w nauce oraz podczas oglądania filmów czy grania w ulubione tytuły najbardziej liczy się komfort i sprzęt pozwalający spędzić przed nim nawet długie godziny bez uczucia zmęczenia. W tym względzie komputery stacjonarne mają miażdżącą przewagę nad komputerami przenośnymi – ich rozmiary oraz opcja rozbudowy i modyfikacji jest niepowtarzalna i daje niebywałe możliwości.

  • Parametry

Komputery poleasingowe Lenovo to produkty polecane przede wszystkim do biura. Na ich biznesowy charakter składa się głównie trwałość, jakiej nie jest w stanie zapewnić żadna inna marka, optymalne dopasowanie komponentów i parametrów technicznych oraz systemów do rodzaju zadań. Modele dostępne w naszej ofercie to propozycje warte swojej ceny – znacznie niższej, niż ta proponowana za nowy sprzęt, za to w pełni sprawne, po dokładnym serwisie IT i gotowe do wydajnej pracy. Znajdziesz tu wszystkie stosunkowo nowe, a na pewno interesujące egzemplarze, cieszące się uznaniem i zainteresowaniem Klientów.

Zalety komputerów stacjonarnych poleasingowych Lenovo

Nawet współcześnie komputery stacjonarne mają sporą przewagę nad mobilnymi laptopami. Zestaw komputerowy w każdym przypadku składa się z osobnych elementów: monitora, jednostki centralnej, myszy i klawiatury, co zapewnia znacznie większą ergonomię na stanowisku pracy. Jeśli zaś chodzi o indywidualne cechy poszczególnych marek, w przypadku komputerów poleasingowych Lenovo na pierwszy plan wysuwa się ich trwałość i wielozadaniowość – na dużych obszarach roboczych monitora znacznie łatwiej przygotowuje się firmowe raporty, przegląda oferty czy tworzy projekty. Szybkie i nowoczesne procesory, jak Intel Core i3 oraz nowsze, jak Intel Core i5, odpowiadają za błyskawiczne przetwarzanie informacji i płynne korzystanie z nawet wielu narzędzi jednocześnie, a pojemne dyski twarde SSD pozwalają na bezpieczne gromadzenie wszystkich ważnych danych – plików, zdjęć czy filmów.

Mimo swojego typowo biznesowego charakteru, komputery poleasingowe Lenovo sprawdzają się też znakomicie w domowym zaciszu. Wybierając model wyposażony w kartę graficzną Intel UHD Graphics 630 bez problemu będziesz się uczyć bądź pracować w domu, a także oglądać ulubione filmy w wysokiej rozdzielczości. Dla komputerów stacjonarnych nie ma jednak żadnych ograniczeń – ich budowa pozwala na dowolną modyfikacją i rozbudowę – nawet w taki sposób, że spełni wszelkie oczekiwania sprzętowe profesjonalnych grafików czy gamerów.

Komputery poleasingowe Lenovo na każdą kieszeń

W obecnych czasach komputery poleasingowe Lenovo stanowią bardzo rozsądną alternatywę dla fabryczne nowego sprzętu, oferowanego nieraz w zawyżonych cenach. Modele poleasingowe, czyli użytkowane przez pewien czas, są sprawdzane przez nas pod kątem technicznym. Podczas serwisu usuwamy wszelkie usterki systemowe i nieprawidłowości, a mocno zużyte elementy wymieniamy na nowe. Dzięki temu kolejny użytkownik ma pewność, że otrzymany przez niego komputer będzie swoje zadania spełniał bezawaryjnie przez kolejne, długie lata.

Szeroka oferta naszego sklepu pozwala znaleźć model w atrakcyjnej cenie i na każdą kieszeń, o parametrach przeznaczonych do konkretnych zadań. To jedyna szansa, aby zdobyć wymarzony, nowoczesny sprzęt o gwarantowanej sprawności za rozsądną sumę, z opcją rozbudowania zestawu o kolejne elementy. Jeśli szukasz niezawodnego, profesjonalnego sprzętu do pracy w biurze, do domu czy do profesjonalnych zadań, komputery poleasingowe Lenovo sprawdzą się doskonale.

Ile kosztują komputery poleasingowe Lenovo?

Cenimy sobie pełen profesjonalizm, dlatego każdy komputer poleasingowy Lenovo wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego wszystkie aspekty. Oceniamy m.in. stan wizualny i techniczny, poszczególne parametry oraz komponenty, jak rodzaj procesora, pojemność i szybkość pamięci, kartę graficzną, a także dodatkowe części, jak napęd DVD oraz inne. W każdym przypadku cena jest podana przy ofercie – nasi Klienci zawsze mogą liczyć na konkurencyjne stawki za naprawdę doskonałej klasy sprzęt.

Czy komputery poleasingowe Lenovo obejmuje gwarancja?

Jesteśmy pewni, że podczas serwisu dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw i wymian, dlatego zapewniamy naszym Klientom nawet roczną gwarancję na zakupiony w naszym sklepie sprzęt. Jeśli w tym czasie w użytkowaniu komputera poleasingowego Lenovo pojawi się jakaś usterka lub problem techniczny, usuniemy je bez ponoszenia przez Ciebie dodatkowych kosztów.

Jak można wykorzystać komputery poleasingowe Lenovo?

Sposób wykorzystania komputerów poleasingowych Lenovo zależy jedynie od Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb. Jako sprzęt przede wszystkim dedykowany firmom, może stać się najlepszą opcją wyposażenia Twojego biura czy magazynu. Nie znaczy to jednak, że tak nowoczesne urządzenia nie sprawdzą się podczas codziennego, prywatnego użytkowania – ich parametry pozwalają na płynne przeglądanie nawet wielu stron internetowych jednocześnie, tworzenie projektów, w tym projektów graficznych, granie, słuchanie muzyki, korzystanie z kursów online czy oglądanie ulubionych filmów na platformach streamingowych.

Sprawdź nasze pozostałe kategorie: komputery poleasingowe Fujitsu, komputery do gier, komputery poleasingowe Dell.

Infolinia z ekspertem