• 0% stawka VAT dla szkół

Zgodnie z treścią ustawy o podatku VAT, jako legalnie działające przedsiębiorstwo możemy zaoferować sprzedaż niektórych artykułów z naszej oferty z 0% stawką podatku VAT.

0% stawka podatku VAT dotyczy dostaw sprzętu komputerowego do:

- placówek oświatowych,

- dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.

Abyśmy mogli sprzedać Państwu sprzęt komputerowy w zgodzie z obowiązującymi przepisami, prosimy o przesłanie stosownego zamówienia potwierdzonego przez organ nadzorujący daną placówkę oświatową, zgodnie z odrębnymi przepisami.

Wykaz towarów, które mogą zostać sprzedane z 0% stawką podatku VAT:

- Jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych;

- Drukarki i skanery;

- Urządzenia komputerowe do pism Braille'a (dla osób niewidomych i niedowidzących);

- Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy).


W razie pytań bądź wątpliwości zapewniamy pomoc w doborze sprzętu oraz wsparcie na każdym dalszym etapie realizacji zamówienia wraz z obsługą posprzedażową i gwarancyjną.
Jednostkom samorządowym zawsze oferujemy rabaty i wydłużone terminy płatności. Sprzedawany sprzęt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną w trybie Door 2 Door (bezpłatny odbiór i ponowne odesłanie sprzętu)


Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za zamówienia dla placówek oświatowych:
Robert Smyczek
Telefon: 669175702
E-mail: robertsmyczek@xlap24.pl

Pan Robert zapewni kompleksową obsługę, wytłumaczy zagadnienia formalne, będzie stanowił wsparcie od samego początku współpracy aż po całą obsługę posprzedażową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

banner_szkola_vat0.jpg