• Komputery poleasingowe Fujitsu

Mimo dużego zainteresowania laptopami to wciąż komputery stacjonarne stanowią sprzęt o praktycznie nieograniczonych możliwościach. Są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu, pozwalają na dużo większy komfort pracy i dowolną modyfikację podzespołów, ich unowocześnianie i dopasowywanie do aktualnych potrzeb. Komputery poleasingowe Fujitsu należą do urządzeń cieszących się znakomitą renomą głównie ze względu na niezwykłą trwałość, ale też znakomite parametry i uniwersalność zastosowania, jaka się za nimi kryje. Urządzenia stacjonarne wymagają większej ilości miejsca ze względu na ich budowę. Na pojedynczy komputer składa się zestaw kilku części: jednostka centralna, monitor, mysz oraz klawiatura, które można dowolnie wybierać i komponować ze sobą, zgodnie z potrzebami.

  • Parametry

Zakup komputera poleasingowego Fujitsu ma jeszcze więcej zalet: to nowoczesny sprzęt najwyższej klasy w doskonałym stanie technicznym, przygotowany przez naszych specjalistów z zakresu IT w taki sposób, by swoim nowym użytkownikom służył bezawaryjnie przez kolejne, długie lata.

Ergonomiczne stanowiska pracy dzięki komputerom poleasingowym Fujitsu

Większy rozmiar użytkowanych komputerów poleasingowych Fujitsu pozwala znacznie lepiej przygotować miejsce pracy pod względem ergonomii i komfortu. Osobne elementy można dopasować indywidualnie do potrzeb, rozbudowywać i modyfikować, unowocześniając zestaw z biegiem czasu. Jednocześnie modele komputerów stacjonarnych, nawet bardzo wydajnych, o doskonałych parametrach technicznych, są tańsze od ich mobilnych odpowiedników. Decydując się na komputery poleasingowe Fujitsu otrzymujesz więc sprzęt o znakomitych parametrach, odnowiony, po dokładnym serwisie zarówno części, jak i oprogramowania, zawsze w atrakcyjnej cenie. Używane komputery doskonale sprawdzą się jako alternatywa dla drogiego, nowego sprzętu zarówno w prywatnych domach, jak i biurach. Ich jakość nie odbiega w żaden sposób od sklepowych nowości. Zwykle oferowane modele nie posiadają żadnych lub jedynie znikome ślady użytkowania.

Komputery Fujitsu można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jako budżetowa opcja, sprawdzą się jako profesjonalne wyposażenie każdego biura. W oferowanych modelach znajdziesz nowoczesne i bardzo wydajne procesory Intel Core i5 oraz Intel Core i7, oraz zintegrowane karty graficzne Intel HD Graphics 4600, pozwalające na przygotowywanie projektów graficznych oraz oglądanie ulubionych filmów w wysokiej rozdzielczości. W komputerach poleasingowych Fujitsu zainstalowane są aktualne wersje Windows: 10 oraz 10 Pro, a także Windows 11 i Windows 11 Pro wraz z podstawowymi programami, niezbędnymi do codziennej pracy biurowej oraz podstawowego użytkowania w domu. Każdy z tych komputerów możesz jednak rozbudować w taki sposób, by nadawał się do bardzo określonych, zaawansowanych zadań, np. do gamingu.

Ile trzeba zapłacić za komputery poleasingowe Fujitsu?

W naszym sklepie każdy model komputera poleasingowego Fujitsu wyceniany jest indywidualnie na podstawie jego konkretnych parametrów. Ocenie specjalistów z zakresu IT poddawane są takie elementy jak ogólny stan techniczny i wizualny, rodzaj procesora i karty graficznej, ale również inne, jak pojemność dysków twardych czy szybkość przetwarzania przez nie danych. W każdym przypadku jednak cena za używany komputer będzie znacznie niższa niż cena rynkowa nowego egzemplarza. W naszym sklepie cenę możesz sprawdzić zawsze bezpośrednio w opisie konkretnej oferty.

Czy sklep udziela gwarancji na komputery poleasingowe Fujitsu?

Jesteśmy pewni jakości oferowanych w naszym sklepie komputerów oraz przeprowadzanych napraw i serwisów przed sprzedażą. Z tego względu wszystkim naszym Klientom udzielamy nawet rocznej gwarancji na zakupione modele. Jeśli w tym czasie w komputerze poleasingowym Fujitsu wystąpi usterka czy pojawi się problem techniczny, usuniemy je lub wymienimy części bez ponoszenia przez Ciebie jakichkolwiek kosztów.

Gdzie i jak można wykorzystać komputery poleasingowe Fujitsu?

Sposób i miejsce użytkowania komputerów poleasingowych Fujitsu zależy jedynie od Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb. Szybkie i nowoczesne procesory oraz pojemne dyski i wgrane podstawowe pakiety biurowe pozwalają na ich pełne, wielozadaniowe wykorzystanie podczas pracy, a zintegrowana karta graficzna, napęd DVD-R oraz możliwość podpięcia innych, dowolnych urządzeń, pozwala wykorzystać oferowany sprzęt również w czasie wolnym.

Sprawdź nasze pozostałe kategorie: komputery poleasingowe All in One, komputery do gier, komputery poleasingowe Dell.

Infolinia z ekspertem