• Komputery poleasingowe Dell

Doskonałej klasy komputery Dell poleasingowe, dostępne w ofercie naszego sklepu, to znakomita, a przede wszystkim niezwykle ekonomiczna alternatywa dla znacznie droższego, fabrycznie nowego sprzętu. Propozycje, jakie u nas znajdziesz, to urządzenia sprawdzone i w 100% gotowe do działania zaraz po zakupie, dostosowane do bardzo zróżnicowanych potrzeb. Wszystko dzięki odpowiednio dopasowanym parametrom i komponentom, dzięki którym możesz stworzyć przyjemne stanowisko pracy lub kącik w domowym zaciszu, gdzie będziesz się mógł zrelaksować. Wśród wszystkich prezentowanych modeli używanych komputerów Dell, oferowanych w atrakcyjnych, niskich cenach, znajdziesz bogato wyposażony, multizadaniowy sprzęt, pozwalający pracować lub relaksować się przez długie godziny bez uczucia zmęczenia. Możesz go również w dowolnym momencie rozbudować i ulepszyć wedle własnego uznania, przekształcając uniwersalny komputer w urządzenie do zadań specjalnych, dedykowany bardzo konkretnym potrzebom.

  • Parametry

Długa lista zalet komputerów poleasingowych Dell

Marka Dell jest jedną z najchętniej wybieranych, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, przeznaczony do pracy biurowej oraz dedykowany gamerom czy profesjonalnym grafikom. Wybranie używanych komputerów Dell to wiele zalet, zaczynając od znacznie atrakcyjniejszej ceny niż ta oferowana za nowy sprzęt. Stanowi więc doskonałą opcję dla każdego biura z ograniczonym budżetem na wyposażenie, a jednocześnie mającym spore wymagania, jeśli chodzi o jakość komputerów, ich trwałość oraz zainstalowane oprogramowanie.

Stawiając na komputery poleasingowe Dell masz gwarancję, że wybierasz sprzęt przygotowany do działania natychmiast, sprawdzony za pomocą bardzo rygorystycznych testów przez naszych specjalistów z zakresu IT. Wszystkie namierzone usterki systemowe są usuwane, a zużyte części wymieniane na nowe. To kolejny powód, dla którego warto wybrać w miejsce nowych komputerów używane komputery Dell – prezentowane modele, zakupione w okazyjnych cenach, dzięki zamontowaniu nowych elementów i sprawdzeniu systemów pod kątem optymalizacji pracy, będą służyć bezawaryjnie przez kolejne, długie lata. Jeśli jednak w czasie roku od otrzymania komputera pojawi się usterka, naprawimy ją dla Ciebie bez dodatkowych kosztów.

Najlepsze propozycje komputerów Dell poleasingowych

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnych modeli komputerów Dell, wyposażonych w nowoczesne, wydajne podzespoły. To sprzęt, który pracuje na procesorach IntelCore i3 lub nowszych, jak model Optiplex 7010 oraz na najświeższych systemach operacyjnych Windows 10 i Windows 11, dzięki czemu praca jest w pełni płynna, a wszystkie inne instalowane oprogramowania są kompatybilne i działają bez zastrzeżeń. Komputery Dell poleasingowe będą odpowiadać zarówno bardzo podstawowym potrzebom użytkowników, którzy mogą zdecydować się np. na model Optiplex 3040, wyposażony w wydajny i energooszczędny dysk SSD 240 GB, jak i profesjonalistom. W ofercie stworzonej specjalnie dla nich przygotowaliśmy m.in. model Optipex 7010, doposażony w procesor Intel Core i7 oraz rewelacyjną, rozszerzoną kartą graficzną Intel HD Graphics 2500.

Ile kosztują komputery Dell poleasingowe?

Każdy model komputera poleasingowego Dell jest wyceniany indywidualnie, na podstawie jego własnych parametrów i podzespołów. Cena uwzględnia wiek komputera, jego stan techniczny, rodzaj procesora i karty graficznej, pojemność dysku i jego szybkość, a także inne, pomniejsze parametry. Niezależnie jednak od rodzaju komputera i jego przeznaczenia, cena zawsze jest znacznie niższa od rynkowej, proponowanej za nowy sprzęt, jest więc atrakcyjna i warta zainteresowania.

Czy na używane komputery Dell sklep udziela gwarancji?

Każdy z naszych komputerów, zanim trafi do sprzedaży, sprawdzamy pod kątem ewentualnych usterek, a wszystkie nazbyt wyeksploatowane elementy wymieniamy na nowe. Po rzetelnym sprawdzeniu zarówno systemu, jak i poszczególnych elementów zestawu komputerowego i jego podzespołów mamy pewność, że do Twoich rąk trafia poleasingowy komputer Dell w 100% bezawaryjny. Dlatego, jeśli konkretna oferta nie wskazuje inaczej, udzielamy rocznej gwarancji na zakupiony sprzęt. Jeśli w tym czasie pojawi się problem techniczny, usuniemy go zupełnie bezpłatnie.

Gdzie i jak najlepiej wykorzystać poleasingowe komputery Dell?

Dzięki różnorodności modeli i ich parametrów oraz podzespołów, komputery poleasingowe Dell mogą znaleźć bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzą się jako znakomita i niezawodna alternatywa dla nowego sprzętu w biurach i firmach, gdzie liczy się jakość i ekonomiczne podejście. Używane komputery można z powodzeniem wykorzystać również w domu do przeglądania Internetu, zakupów online, oglądania seriali w serwisach streamingowych, a nawet do grania w produkty mające bardzo wysokie wymagania sprzętowe. Poleasingowy komputer Dell może więc służyć zawodowo, jak i całkiem prywatnie.

Jaki jest czas oczekiwania na zamówiony poleasingowy komputer Dell?

Zaletą kupowania u nas używanych komputerów Dell jest też czas oczekiwania na wybrany sprzęt. W zdecydowanej większości przypadków, jeśli zamówienie zostanie opłacone do godziny 13:00, wysyłamy je jeszcze tego samego dnia.

Sprawdź nasze pozostałe kategorie: komputery poleasingowe Fujitsu, komputery poleasingowe Lenovo, komputery poleasingowe HP.

Infolinia z ekspertem