• Komputery poleasingowe Lenovo

 

Biznesowa marka -  poznaj poleasingowe komputery stacjonarne Lenovo

Zakup komputera stacjonarnego przez wiele osób uważany jest za przeżytek i pewnego rodzaju relikt z przeszłości. Nic dziwnego - lekkie, mobilne laptopy swoimi gabarytami i możliwością przenoszenia w dowolnie wybrane miejsce, stanowią atrakcyjne zastępstwo dla tradycyjnego sprzętu z klawiaturą i monitorem. Czy w istocie jednak wybór komputera stacjonarnego w dzisiejszych czasach nie ma już sensu?

  • Parametry

 

Zalety wyboru komputera stacjonarnego

Wbrew pozorom wybór komputera stacjonarnego ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim, zestaw wysokiej jakości można kupić za znacznie niższą cenę niż laptopa o podobnych parametrach. Co więcej, wybrany sprzęt można stosunkowo tanio i łatwo rozbudowywać, stale podwyższając jego jakość. Wprowadzanie małych modyfikacji często nie wymaga interwencji wyspecjalizowanego serwisu, ponieważ wiele rzeczy można zrobić samodzielnie.

Naprawy poszczególnych części też nie są tak częste, jak w przypadku laptopów. W komputerach stacjonarnych znacznie lepiej działa system chłodzenia, a poszczególne komponenty są mniej obciążone. Zaletą wyboru komputera stacjonarnego do domu lub do biura jest także możliwość podłączenia dodatkowych ekranów, co znacząco poprawia komfort wykonywania zadań przed monitorem.

Jest jeszcze jedna znacząca zaleta tego sprzętu - szeroki wybór poleasingowych egzemplarzy.

Poleasingowe komputery stacjonarne Lenovo

Wybór poleasingowego komputera stacjonarnego Lenovo do domu lub biura będzie zdecydowanie dobrą inwestycją. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu przeszłości tego sprzętu. Egzemplarze poleasingowe zazwyczaj były eksploatowane przez firmy, w których na bieżąco je serwisowano i niezwłocznie reagowano na wszystkie usterki. Co więcej, wykorzystywano je przede wszystkim do typowej biurowej pracy w podstawowych programach (np. Microsoft Word), które nie stanowiły dla nich znaczącego obciążenia. Wreszcie, komputery zazwyczaj pracowały w trybie 8-godzinnym, podobnie jak pracownicy urzędów czy korporacji.

Z uwagi na korzystne środowisko pracy poleasingowe komputery Lenovo nie są także wizualnie pokaleczone. Niewielkie ślady użytkowania (w postaci rysek czy przetarć) są niemal niewidoczne i nie mają wpływu na działanie sprzętu. Urządzenia są przez nas bardzo dokładnie sprawdzane, a wszelkie zdiagnozowane usterki - niezwłocznie usuwane. Zakupiony przez Ciebie komputer pakujemy w odpowiednio przygotowane kartony, dzięki czemu sprzęt dojedzie do Ciebie bez szwanku!

Asortyment używanych stacjonarnych komputerów Lenovo

W naszej ofercie każdy znajdzie komputer na miarę swoich potrzeb, a także posiadanego budżetu.

Już w cenie zaledwie 289 zł kupić możnakomputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M58p z procesorem Intel Core2Duo i 4 GB pamięci RAM, a także systemem operacyjnym Windows 10 PRO. Na uwagę zasługuje nowy dysk SSD z trzyletnią gwarancją.

Nieco droższym rozwiązaniem jest model Lenovo ThinkCentre M93p Tiny z procesorem IntelCore i3 i 8 GB pamięcią RAM. Użytkownik na panelu przednim znajdzie dwa wejścia USB 3.0, a także złącze słuchawkowe i mikrofonowe. Na panelu tylnym dostępne są natomiast trzy wejścia USB 3.0, DisplayPort, złącze zasilania, a także wejścia VGA oraz Rj45.

Warto także zwrócić uwagę na używany komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M700 z procesorem Intel Core i5, dzięki któremu sprzęt doskonale radzi sobie także z bardziej skomplikowanymi zadaniami. W środku znajduje się zintegrowana karta graficzna oraz dysk 120GB SSD. Jeszcze szybciej będzie działała wersja z procesorem Intel Core i7.

Jeśli natomiast poszukujesz stacji roboczej o genialnych parametrach i stosunkowo niskiej cenie - zapoznaj się ze specyfikacją używanego komputera stacjonarnego Lenovo ThinkStation P310. Sprzęt wyposażona w kartę graficzną Nvidia Quadro M4000, gwarantującą precyzyjną prezentację obrazu na ekranie. Urządzenie sprawdzi się zatem w biurach, zajmujących się tworzeniem profesjonalnych projektów architektonicznych, a także w pokoju gracza.

Niezależnie od wybranej opcji możesz mieć pewność, że otrzymasz sprawny sprzęt bez ukrytych wad technicznych.