• Komputery poleasingowe HP

 

Dobra jakość w niskiej cenie – używane komputery stacjonarne HP

Obawa przed zakupem sfatygowanego urządzenia od nieuczciwej osoby jest zupełnie zrozumiała, szczególnie kiedy kupujący nie posiada wystarczającej wiedzy technicznej. Zakup używanego urządzenia nie musi jednak wiązać się z dużym ryzykiem – wystarczy zdecydować się na komputer poleasingowy. To sprzęt wykorzystywany w firmach, który po kilku latach użytkowania jest sprzedawany po bardzo korzystnej cenie. Nie oznacza to jednak niedostatecznej jakości, ponieważ w ciągu kilku lat eksploatacji sprzęt był regularnie serwisowany, a wszelkie usterki na bieżąco usuwane. Decydując się zatem na zakup poleasingowego komputera stacjonarnego HP do biura czy pracy zupełnie nie ma czego się obawiać.

  • Parametry

Czy warto zdecydować się na poleasingowy komputer stacjonarny HP?

Pojedynek pomiędzy laptopami, a komputerami stacjonarnym ciągle trwa i wbrew powszechnej opinii nie ma w tej sprawie ostatecznego werdyktu. Choć wydawać by się mogło, że lekkie, kompaktowe notebooki całkowicie wyparły duże komputery, to w rzeczywistości w wielu kwestiach technicznych nadal przegrywają ze swoimi technologicznymi poprzednikami.

Mobilność i kompaktowość są z pewnością plusem, ale jednocześnie mogą stanowić także wadę. Z uwagi na powyższe aspekty laptopa trudno udoskonalić czy naprawić, a poważniejsza usterka może wysłać go prosto na śmietnik. W przypadku komputerów stacjonarnych części zamienne są stosunkowo tanie i łatwe do wymiany przez nawet niedoświadczone w tej kwestii osoby. Zakup wysokiej jakości poleasingowego komputera stacjonarnego HP będzie z pewnością korzystny dla początkujących przedsiębiorstw, które poszukują budżetowych i bezpiecznych rozwiązań.

Wykonywanie zadań przy komputerze stacjonarnym zachęca także do większego skupienia i jak najlepszego wykorzystania czasu pracy. Brak możliwości przenoszenia sprzętu w podręcznej torbie chroni także przed nadgodzinami i spędzaniem czasu przed ekranem służbowego komputera w domowym zaciszu.

Jaki poleasingowy komputer stacjonarny HP wybrać?

Podobnie jak przy zakupie zupełnie nowego komputera, przed dokonaniem wyboru należy wziąć pod uwagę swoje indywidualne potrzeby, a także finansowe możliwości.

Najtańszy komputer stacjonarny HP z systemem operacyjnym Windows 7 Pro można mieć już za jedyne 179 zł! Sprzęt HP rp5700 to propozycja dla osób poszukujących niestandardowych portów (LPT oraz COM), przydatnych w diagnostyce samochodowej, drukarkach, a także przy diagnostyce samochodowej. Sprzęt spełni także oczekiwania użytkowników potrzebujących komputera do nauki zdalnej i wykonywania zadań we wszystkich podstawowych programach (taki jak Word czy Excel).

Dobrym wyborem dla nieco bardziej wymagających użytkowników będzie używany komputer stacjonarny HP WORKSTATION Z440 z procesorem Intel Xeon E5-1650 v4. Za ekspresowe działanie tego sprzętu odpowiada 32 GB pamięci RAM oraz nowy dysk SSD o pojemności 240 GB.

Nie da się ukryć, że komputer stacjonarny zajmuje sporo miejsca na biurku. Wielbiciele kompaktowych rozwiązań powinni zainteresować się modelem HP ProDesk 600 G3 MINI. Niewielkie wymiary nie oznaczają jednak technologicznych kompromisów. Sprzęt wyposażony jest w szybki procesor IntelCore i5 i posiada pamięć RAM typu DDR4 o pojemności 8 GB, a także dysk SSD 240 GB. Na panelu przednim znajdują się dwa wejścia USB 3.0, jedno wejście USB typu C, a także odrębne wejścia na mikrofon i słuchawki. Na panelu tylnym znajdują się natomiast aż 4 wejścia USB, jedno wejście VGA, dwa wejścia DP oraz jedno wejście LAN - a to wszystko w ultracienkim komputerze stacjonarnym HP ProDesk 600 G3 MINI.

Najwyższą wydajność pracy w biurze i w domu zapewni także HP EliteDesk 800 G1 SFF z nowym dyskiem 512GB SSD z trzyletnią gwarancją oraz systemem operacyjnym Windows 10 Pro. Sprzęt można też stale udoskonalać i rozbudowywać, aby jego parametry były jeszcze wyższe.

Jak wyglądają używane komputery stacjonarne HP?

Poleasingowekomputery stacjonarne HP posiadają naturalne ślady codziennego użytkowania w postaci drobnych rys i otarć, które szczegółowo prezentujemy na zdjęciach na naszej stronie internetowej. Te drobne niedoskonałości nie mają jednak żadnego wpływu na działanie urządzenia, które jest przez nas dokładnie sprawdzane i serwisowane. Sprzęt pakowany jest w trwałe, odpowiednio przygotowane kartony, dzięki którym urządzenie z pewnością nie ulegnie zniszczeniu w transporcie.