• Komputery poleasingowe All in One

Komputery All in One – zaoszczędź sobie kłopotów z doborem poszczególnych podzespołów

W ostatnim czasie komputery All in One do domu czy do biura cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ale na czym właściwie polega ich fenomen? Maszyny te są niezwykle kompaktowe, a wszystkie potrzebne do ich prawidłowego funkcjonowania podzespoły zostały umieszczone w obudowie monitora. Nie posiadają zewnętrznej jednostki centralnej, a mimo to działają na podobnej zasadzie, jak tradycyjne komputery stacjonarne. Jedynymi elementami, które trzeba dokupić i podłączyć do tego typu urządzenia są myszka oraz klawiatura. To urządzenia dla osób, które chcą zaoszczędzić sporo miejsca na biurku i pod nim. Znika problem plączących się kabli, które nie tylko wyglądają niechlujnie, ale także zwiększają ryzyko potknięcia się, wyrwania kabla z zasilacza i spowodowania tym awarii sprzętu.

  • Parametry

 

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego modelu? 

Decydując się na zakup  komputera All in One zwróć uwagę na parametry techniczne i wydajność procesora, które zależą od przeznaczenia sprzętu. Im bardziej wymagające zastosowania (na przykład projektowanie gier), tym mocniejszy procesor będzie potrzebny. W przypadku pracy biurowej, nauki czy zwykłego przeglądania Internetu wystarczy jednostka dwurdzeniowa.

Głównym elementem sprzętu jest dysk twardy. Do wyboru są głównie 2 rodzaje: tradycyjny talerzowy nośnik HDD lub napęd półprzewodnikowy SSD. Pomimo większej ceny, warto postawić na ten ostatni, gdyż ogromnie wpływa on na płynność działania systemu.

Jako że tego typu urządzenie składa się głównie z monitora, nie można zapomnieć o ekranie. Jeśli rysujesz albo rzeźbisz w programach graficznych, wybierz ekran dotykowy. Duże wyświetlacze powinny być w stanie obsługiwać większe rozdzielczości – FHD w dzisiejszych czasach jest już niezbędnym minimum.

Oprócz podstawowych elementów przydatne mogą okazać się dodatkowe funkcje, takie jak napęd optyczny, rodzaj wmontowanych złącz czy technologia Bluetooth.

Ze świetnymi parametrami można spotkać się nie tylko w nowych, ale także w używanych komputerach All in One - nie musisz wydawać na sprzęt dużej kwoty.

Poleasingowe komputery All in One – używane nie znaczy gorsze 

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu do pracy czy do domu, wybór zazwyczaj wiąże się ze sporym wydatkiem. Jeśli nie możesz sobie na niego pozwolić, świetnym rozwiązaniem będzie model używany. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz poleasingowy komputer All in One dopasowany do Twoich możliwości finansowych. Cena takiego urządzenia, w niektórych przypadkach, może być niższa nawet o połowę, w stosunku do nowego komputera. To z pewnością spora oszczędność dla budżetu domowego.

Niektórzy obawiają się, że tego typu sprzęt szybko ulegnie awarii i trzeba będzie nabyć kolejny egzemplarz. Kupując produkt w naszej firmie możesz mieć pewność, że jego stan jest dokładnie opisany. Przed skierowaniem poleasingowego komputera All in One do sprzedaży, zostaje on dokładnie sprawdzony, czy jest w pełni sprawny. Przechodzi także szereg testów diagnostycznych, przeprowadzanych za pomocą profesjonalnych narzędzi. W efekcie otrzymujesz produkt bezawaryjny, objęty naszą pełną gwarancją serwisową!

A co z wyglądem zewnętrznym? On też ma znaczenie

Decydując się na używany komputer All in One do domu można mieć pewne obawy związane z jego wyglądem. Brak pewności co do tego kto, i w jaki sposób wcześniej z niego korzystał, może skutecznie odwieść pomysłu zakupu. Nie musisz się jednak o to martwić! Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie poddaje się regeneracji i dokładnej diagnozie, a wszelkie wady wizualne są pokazane na zdjęciach. Modele z poważniejszymi uszkodzeniami są starannie naprawiane lub dyskwalifikowane, a drobne ślady użytkowania, takie jak niewielkie przetarcia na klawiaturze nie odbierają przyjemności z korzystania z komputera.

Ponadto kupowanie używanych sprzętów jest bardzo ekologiczne i jest idealną opcją dla osób, które troszczą się o naszą planetę oraz dbają, aby zostawiać za sobą jak najniższy ślad węglowy.