• Laptopy poleasingowe Lenovo

 

Biznesowy rodowód - wybierz najlepszy laptop do biura

Nieodłączni przyjaciele zarówno urzędników, jak i pracowników korporacji - niezniszczalne laptopy Lenovo. Szybkie, bezawaryjne, odporne na zniszczenia i … niestety dość drogie. Cena nie musi jednak wykluczać możliwości korzystania z danego sprzętu. W naszym asortymencie bez problemu znajdziesz laptop poleasingowy Lenovo, w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom - zarówno technicznym, jak i cenowym.

  • Parametry

 

Używany laptop Lenovo - dlaczego warto go kupić?

Lenovo to najchętniej wybierana przez konsumentów marka. Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim na zaoferowaniu klientom nowoczesnych rozwiązań w stosunkowo niskiej cenie. Decydując się na nowy sprzęt tej marki można wybrać stosunkowo tani model o bardzo dobrych parametrach. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie jednak zakup poleasingowego laptopa Lenovo z biznesową przeszłością.

Na szczególną uwagę zasługuje prestiżowa seria Thinkpad, będąca prawdziwym biurowym klasykiem. Marka kieruje produkty z tej serii do firm działających w branży informatycznej, marketingowej, a także dla pracowników korporacji i dużych urzędów. Sprzęt dedykowany tej grupie odbiorców cechuje się niezwykłymi parametrami technicznymi, które nawet po kilku latach od premiery mogą zawstydzić nowe pozycje na rynku.

Wreszcie, używany laptop Lenovo wykorzystywany był głównie do standardowej pracy biurowej, polegającej na pracy w programach edytorskich bądź innych dedykowanych danej branży. Czas jego pracy był limitowany i zazwyczaj nie przekraczał 8 godzin w ciągu dnia. Co więcej, był stale serwisowany przez biurowe IT, a informatykom nie przeszedł koło nosa żaden groźny wirus. Dzięki odpowiedniej weryfikacji naszych specjalistów sprzęt działa praktycznie jak nowy! 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze laptopa do biura?

Sprzęt wykorzystywany w biurze musi być absolutnie niezawodny. Za dobrą jakością idzie jednak wysoka cena, co z kolei jest sporym obciążeniem, szczególnie dla początkujących biznesów. W takiej sytuacji warto postawić na używanego laptopa Lenovo, który wcześniej już dobrze sprawdził się w biurowych warunkach.

Prawdziwą perełkę w postaci laptopa poleasingowego Lenovo THINKPAD T530 można znaleźć już w cenie zaledwie 1 329 zł! Płacąc tak niewiele klient otrzymuje procesor Intel Core i5, gwarantujący bezawaryjne i dynamiczne działanie produktu. Pojemność RAM 8 GB umożliwi natomiast sprawne przeglądanie stron www, a także korzystanie z programów środowiska Windows.

W nieco wyższej cenie - bo zaledwie 1399 zł - otrzymać można natomiast używany laptop Lenovo THINKPAD T530i pracujący na dysku SSD, odpowiadającym za szybki czas dostępu i ekspresowe uruchamianie programów. Dodatkowym bonusem jest także podświetlana klawiatura, ułatwiająca pracę w ciemnych pomieszczeniach.

W celu otrzymania jeszcze szybszego sprzętu warto postawić na laptopa poleasingowego Lenovo THINKPAD T530 w wersji z 16 GB pojemnością RAM z nowym dyskiem 1TB SSD.

Wybierając używanego laptopa Lenovo Thinkpad T460 klient zyska natomiast smukły i lekki sprzęt o nowoczesnym wyglądzie. Bonus? Minimalny czas pracy na baterii to aż dwie godziny!

Czy wygląd zewnętrzny laptopa też się liczy?

Obudowa laptopa daje odpowiedzi na wiele spośród nurtujących kupującego pytań. Jeśli nie jest poważnie uszkodzona, a jej jedyną wadą są drobne ryski - wówczas z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że sprzęt nigdy nie zaliczył spektakularnego upadku z dużej wysokości, a co za tym idzie - nie został w żaden poważny sposób uszkodzony.

Laptop do biura ma być przede wszystkim szybki i funkcjonalny, jednak z uwagi na środowisko biznesowe powinien prezentować się atrakcyjnie. Drobne oznaki codziennego użytkowania nie dyskwalifikują sprzętu i nie wpływają negatywnie na jego codzienne funkcjonowanie. Odpowiednio utrzymany używany laptop Lenovo sprawuje się tak dobrze, jak jego nowy odpowiednik - różnica jest niemal nie do zauważenia.

Poleasingowe laptopy Lenovo przed skierowaniem do sprzedaży przechodzą kompleksowy przegląd. W trakcie weryfikacji sprawdzane jest działanie wszystkich elementów laptopa: portów, klawiatury czy touchpada. Dokładnej analizie podlega także działanie ekranu, który nie może zawierać martwych pikseli czy innych poważnych uszkodzeń. Wreszcie, sprawdzany jest czas pracy na baterii. Wszystko po to, aby wybranylaptop do biura był tym idealnym!