Przeglądając oferty komputerów można łatwo dojść do wniosku, że żeby nabyć odpowiedni sprzęt należy wydać nawet kilka tysięcy złotych. Wszystko jednak zależy od potrzeb. Bo o ile komputer gamingowy to rzeczywiście spore obciążenie dla budżetu domowego, tak sytuacja wygląda zupełnie inaczej dla mniej wymagających użytkowników. Czy istnieje możliwość zakupu dobrego narzędzia z Windows 10 i nie wydania więcej niż 500 zł? Okazuje się, że tak!

Pomoc w codziennych obowiązkach

Dla większości ludzi komputer jest narzędziem, które pozwala na przyspieszenie niektórych comiesięcznych obowiązków. Wykonywanie opłat z domu pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale także pieniądze. Poza koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty za wykonanie przelewu w okolicznej poczcie dochodzi także obowiązek stania w kolejce, która niekiedy potrafi przybrać niesamowitą długość. Żeby uniezależnić się od punktów dających możliwość zlecenia przelewu, wystarczy zaopatrzyć się w bardzo podstawowy sprzęt z dyskiem twardym o niewielkiej pojemności. Do tego celu można wykorzystać komputer taki jak Lenovo ThinkCentre M81, który w naszym sklepie sprzedawany jest z dyskiem SSD o pojemności 240 GB oraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM - oznacza to, że po za niewielką ceną sprawdzi się on zarówno do wykonywania opłat, jak i do oglądania ulubionych filmów na serwisach takich jak Netflix i YouTube, oraz do obsługi wielu programów codziennego użytku.

Lenovo ThinkCentre M81 - Kliknij!

Nienaganny wygląd

Oczywistym faktem jest, że mając zamiar nabyć sprzęt do domu, każdy chce, żeby nie psuł on stylu pomieszczenia w którym będzie umieszczony. Sprzedawane w Xlap24 komputery poleasingowe są przygotowywane do transakcji z najwyższą starannością, jednak zdarza się, że lepiej, żeby komputer w ogóle nie rzucał się w oczy. Komputer stacjonarny Dell 7010 daje możliwość wygodnego ustawienia go w pionie zaraz obok mebli, a także w poziomie, jako jeden z wielu elementów posiadanej w domu elektroniki. Elegancki wygląd i cicha praca zapewnią duży komforty podczas codziennego użytkowania.

Dell Optiplex 7010 - Kliknij!


Szukając stacji multimedialnej, która będzie dawała większe możliwości niż urządzenia z Androidem również można znaleźć coś, z czego istnienia wiele osób może nie zdawać sobie sprawy -  LENOVO M93P TINY. Ceny tego mini komputera zaczynają się już od 500 zł, a jego gabaryty są mniejsze niż większość popularnych niegdyś odtwarzaczy DVD. Jest to bardzo zmyślne urządzenie, które wystarczy podłączyć do telewizora przez złącze HDMI oraz do myszki i klawiatury. To wszystko!

Lenovo ThinkCentre M93P Tiny - Kliknij!


Nie tylko dla domu

Częstym problemem początkujących przedsiębiorców jest zakup odpowiednich narzędzi. Salony oferują uginające się półki, ale idą za tym odpowiednio wysokie ceny. W przypadku biur rachunkowych oraz wielu firm zajmujących się produkcją nie istnieje potrzeba inwestowania w mocny, bardzo szybki sprzęt. Komputer ma być narzędziem odtwarzającym program, film na wystawie albo stacją, która pozwoli na przesłanie maili i utworzenia faktur. W tym przypadku częstym wyborem naszych klientów stają się komputery HP RP5700 i HP RP5800. W naprostszej specyfikacji można je kupić nawet poniżej 100 zł. Wyposażone w dysk HDD być może nie będą osiągały zawrotnych wyników, ale nawet w przypadku awarii nośnika danych pozwolą na w miarę proste odzyskanie newralgicznych informacji. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest także mnogość złącz, które często są potrzebne do połączenia ze specjalistycznym sprzętem.

HP RP5700 - Tani i do nauki - Kliknij!

W pełni gotowości do działania

Komputery, które można znaleźć w naszej ofercie są przygotowane dla klienta w taki sam sposób niezależnie od ceny. Aktualizacja BIOS-u, wymiana pasty termoprzewodzącej oraz sprawdzenie poprawności działania wykonujemy w przypadku każdego sprzedawanego egzemplarza. Komputer poleasingowy do 500 zł, to oczywiście nie będzie sprzęt wyposażony w kartę Nvidia RTX, nie zmienia to jednak faktu, że w tak niewielkich pieniądzach można nabyć w pełni funkcjonalne urządzenie.