Przeciętne komputery przenośne kojarzą nam się ze swojego rodzaju delikatnością – niską wytrzymałością i dużą awaryjnością. Większość osób „chucha i dmucha” na posiadany sprzęt, bojąc się nawet najmniejszego uderzenia. Prawda jest taka, że szerokie spektrum dostępnych na rynku laptopów jest wielce podatna na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Już kilka kropel wody sprawi, że nowy komputer już nigdy więcej nie będzie tak sprawny jak wcześniej. Upadek ze stołu? To niemal pewna śmierć nie tylko dla matrycy, ale i całego sprzętu. Co zrobić, jeżeli marzy nam się laptop do pracy na budowie czy też w warsztacie? Gdzie szukać nowoczesnych rozwiązań, które posłużą nieco dłużej niż do pierwszego wypadku? Na co zwrócić uwagę? Poznaj GETAC B300 – laptopdo zadań specjalnych!

Getac B300 Getac B300

GETAC B300 – laptop, który nigdy Cię nie zawiedzie

Nowoczesny laptop pancerny marki GETAC to coś więcej niż zwykły komputer przenośny. To rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. To produkt, którego nie zniszczy kilka kropel wody za dużo czy pozornie za ciężka ręka właściciela. Prezentowany przez nas sprzęt został odpowiednio wzmocniony i uszczelniony, przez co jest dużo bardziej wytrzymały, aniżeli klasyczne produkty dostępne w każdej sieciówce. GETAC B300 stworzony został z myślą o tych, którzy oczekują od narzędzi, na których pracują nieco więcej niż przeciętnie. Produkt ten może być wykorzystywany przez służby mundurowe, szeroko pojęty przemysł, a także firmy usługowe. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby używały go również osoby fizyczne. B300 to „perełka”, która nie zawiedzie nas w podróży, na wakacjach czy też na działce. Możemy korzystać z niego wszędzie, gdzie chcemy, nie zważając na niesprzyjające warunki zewnętrzne.

Pancerny laptop pancernemu laptopowi nierówny

Na rynku znajdziemy wiele pancernych laptopów. Produkty te różnią się od siebie specyfikacją. Nie da się ukryć, że nawet najsłabszy pancerny sprzęt będzie lepszy aniżeli klasyczny komputer cywilny. Poziom zabezpieczeń zależny jest zawsze od modelu i zazwyczaj potwierdzony jest odpowiednimi certyfikatami. GETAC B300 to wysokojakościowy sprzęt, którego obudowa wykonana została z magnezu. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj antywstrząsowe mocowanie dysku twardego. Prezentowany model został zaopatrzony w złącza zabezpieczone praktycznymi zaślepkami. Całość jest odporna nie tylko na wstrząsy, ale również na upadki (standard MIL-STD-810G), a także zapewnia szczelność przed kurzem, pyłem i wodą (certyfikat IP65).

Getac B300 i samochód Getac B300

GETAC B300 to produkt, który – chociaż nie zachwyca designem – doskonale sprawdzi się w szczególnie trudnych warunkach. Ultra jasna matryca (przekątna 13.3 cala) z systemem sunlight readable display sprzyja wygodnej, komfortowej pracy. Prezentowany model posiada dodatkowe opcje jasności, które umożliwiają jego eksploatację nawet przy dużym naświetleniu słonecznym. Dzięki temu ten przenośny komputer przypadnie do gustu geodetom, a także osobom, które ze względu na specyfikę zawodu, muszą być ciągle „w ruchu”. Oczywiście, całość bazuje na energooszczędnej technologii LED podświetlania matrycy.

Opancerzony GETAC B300 – doskonały stosunek ceny do jakości

Getac B300 Getac B300

Model B300 to coś więcej niż zwykły, nieco bardziej wzmocniony laptop. To maksymalnie odporny na uszkodzenia mechaniczne sprzęt o czym świadczą dostępne na naszej stronie zdjęcia. Komputer ten nie tylko wytrzyma upadek ze stołu, ale również... rozgniecenie przez samochód. Dokładnie tak. B300 to wysokojakościowe rozwiązanie, którego nie zniszczą klasyczne przeciwności losu jak rozlana herbata czy delikatne uderzenie młotkiem!