MSC Michał Sikorski​ Reviews with ekomi-pl.com
1(10).png
1(10).png
3(8).png
4(9).png
  • LAPTOP HP 725 G2 AMD A10 4GB 120SSD W10 GRADE A

Symbol: 9339973671
Chwilowy brak dostępności
669.00
Zamów w ciągu
a Twoja paczka dotrze do Ciebie już jutro!
Wpisz swój e-mail
Wysyłka: Natychmiast
Cena przesyłki: 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost przedpłata 0
Kurier DPD przedpłata 0
Paczkomaty InPost przedpłata 0
Punkty DPD Pickup przedpłata 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost pobranie 4
Kurier DPD pobranie 4
Paczkomaty Inpost pobranie 4
Punkty DPD Pickup pobranie 4
Dostępność: Brak towaru
Możemy też zadzwonić do Ciebie!

HP 725 G2

Imponująco cienki i lekki HP EliteBook 725 G2 umożliwia tworzenie, podłączanie się i współpracę dzięki technologii o wydajności klasy korporacyjnej, która pomaga zapewnić wysoką efektywność pracy w biurze i poza nim.

image

Specyfikacja techniczna:

  • Procesor - rodzina:AMD A10
  • Procesor - model: AMD A10 Pro-7350B 2.1GHz (3MB cache)
  • Karta graficzna - typ: Zintegrowana
  • Karta graficzna - model: AMD Radeon R6 Graphics
  • Pamięć RAM - typ: DDR3
  • Pamięć RAM - pojemność: 4GB
  • Dysk:120GB SSD, nowy z trzyletnią gwarancją producenta
  • Napęd: Brak
  • Matryca - rodzaj: Matowa
  • Matryca - wielkość: 12,5 cali
  • Matryca - rozdzielczość:1366x768px (HD)
  • System operacyjny: Windows 10 Pro
  • Dźwięk: Głośniki stereo + mikrofon
  • Kamera: Tak
  • Rodzaje wejść / wyjść: 3 USB 3.0, 1 VGA/D-Sub, 1 DisplayPort, 1 blokada Kensingtona, gniazda audio: wejście/wyjście audio w jednym, czytnik kart: SD, 1 SmartCard, 1 czytnik linii papilarnych
  • Klawiatura: QWERTY PL - oryginalna klawiatura polskojęzyczna
  • Zasilacz w zestawie: Tak
  • Bateria: minimalny czas pracy 1h
  • Stan: Bardzo dobry. Laptopy są używane, posiadają minimalne ślady użycia niemalże niewidoczne gołym okiem. Laptopy w pełni sprawne, testowane z zainstalowanym aktualnym systemem operacyjnym.
image

Oferowany przez nas laptop jest sprzętem poleasingowym, w pełni odnowionym przez nasz profesjonalny serwis. KAŻDY egzemplarz jest przed wysyłką dokładnie sprawdzany i testowany pod kątem wad technicznych oraz temperatury pracy.

Sprawdzamy działanie wszystkich portów, jakość wyświetlanego obrazu na matrycy, klawiaturę, touchpad/trackpoint, działanie baterii, pamięci RAM, dysku i wszystkich pozostałych elementów laptopa.

Każdy laptop posiada zainstalowany aktualny system operacyjny wraz ze wszystkimi najnowszymi sterownikami i nadaje się do pracy natychmiast po włączeniu.

Zdjęcia zamieszczone na aukcji przedstawiają RZECZYWISTY oferowany przez nas asortyment a nie zdjęcia katalogowe nowego sprzętu. Każda fotografiapowstała w naszej firmie, z użyciem naszych komputerów, które później trafiają w ręce naszych klientów.

Laptopy pakowane są w dedykowane opakowania oraz solidne kartony, oznaczone zarówno naszym logiem jak i naklejkami ostrzegawczymi dla kurierów. Dzięki temu mamy pewność, że zamówiony sprzęt dotrze do naszego klienta na czas i w pełni sprawny.

Doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych, którzy potrzebują komputera przenośnego o najlepszych w swojej klasie funkcjach biznesowych oraz wysokiej wydajności w zastosowaniach obliczeniowych i graficznych w zarządzanych środowiskach informatycznych

image
image
image
image

Podłączaj się do niezbędnych portów bez kluczy sprzętowych.

Bardzo cienki i lekki HP EliteBook 725 o grubości już od 25 mm jest wyposażony w porty VGA, Display Port, RJ-45, USB i oraz funkcje dokowania klasy korporacyjnej.

image
image
image
image

Zaprojektowany z myślą o współpracy

Zastąp swój telefon głośnomówiący komputerem HP EliteBook 725 z oraz oprogramowaniem HP Noise Reduction, które zapewnią Ci doskonałą jakość dźwięku na potrzeby aplikacji takich jak Skype for Business.

image
image

Niech Twoje palce odpoczną

Wykorzystaj niezwykłe połączenie komfortu i reakcji klawiatury HP Premium zaprojektowanej z myślą o dokładności.

image
image

ROZSZERZENIE GWARANCJI

Do każdego zakupionego na naszych aukcjach komputera stacjonarnego oraz laptopa istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji (nie dotyczy jedynie sprzętu opisanego jako OUTLET lub USZKODZONY). Dla naszych klientów oferujemy możliwość rozszerzenia gwarancji do 24 miesięcy lub do 36 miesięcy. W obu przypadkach jest to gwarancja typu Door 2 Door – sprzęt odbierany jest przez naszą firmę bezpośrednio od klienta i po naprawie dostarczany pod wskazany adres (na terenie Polski).

Opcje rozszerzenia gwarancji dostępne są poprzez Allegro – wystarczy w sprzedawanych przez naszą firmę przedmiotach wpisać w wyszukiwarce „Gwarancja” aby odnaleźć odpowiednie pozycje.

Koszt:

- Gwarancja D2D 24 miesiące – 250zł

- Gwarancja D2D 36 miesięcy – 450zł

Zdecydowana większość komputerów oferowanych przez naszą firmę występuje w licznych, dopasowanych do klienta konfiguracjach. Interesujące pozycje możesz znaleźć na naszych aukcjach. Gdybyś jednak był zainteresowany specyfikacją niedostępną w naszej ofercie, skontaktuj się z naszą firmą a wystawimy dla Ciebie dokładnie taki produkt. Możliwości rozszerzenia dotyczą głównie pamięci RAM, dysków twardych czy dodatkowych podzespołów.

Zdjęcia umieszczone na aukcji przedstawiają jeden ze sprzedawanych przez nas laptopów i są naszego autorstwa. Jednocześnie informujemy, że przedmiotem sprzedaży na aukcji nie są elementy dekoracyjne użyte przy wykonywaniu zdjęć.

Przekątna ekranu [cale]:
12.5
Seria procesora:
AMD A10
System operacyjny:
Windows 10 Professional
Wielkość pamięci RAM:
4 GB
Typ dysku twardego:
SSD
Pojemność dysku [GB]:
120
Rozdzielczość [px]:
1366 x 768
Rodzaj karty graficznej:
Grafika zintegrowana
Kod producenta:
725g2
Liczba rdzeni procesora:
2
Model:
725 g2
Stan:
Używany
1(3).png
2(3).png
  • Inni kupili również
Darmowy zwrot do 100 dni

Natychmiastowa wysyłka

Faktura VAT 23%

Gwarancja

Natychmiastowa wysyłka

Faktura VAT 23%

Gwarancja

Gwarancja