• Komputery poleasingowe Fujitsu

 

Czy komputer stacjonarny to już przeżytek? – Fujitsu udowadnia, że nie!

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na zakup lekkich i wygodnych notebooków. W coraz mniejszej ilości domów można już spotkać komputer stacjonarny. Największą zaletą laptopów jest to, że można je zabrać ze sobą wszędzie i bez problemu korzystać z nich na wyjeździe, w kawiarni czy pociągu. Z drugiej strony urządzenia PC charakteryzują się znacznie lepszą wydajnością i ergonomią, czego dowodem są komputery stacjonarne Fujitsu.

  • Parametry

Laptop czy PC? – odwieczny dylemat

Dokonując tego niełatwego wyboru użytkownik musi przede wszystkim ustalić do czego będzie wykorzystywał sprzęt. Jeśli głównym zadaniem urządzenia ma być obsługa gier, a graczowi zależy na komforcie to zdecydowanie lepszą opcją będzie komputer stacjonarny. Stałe pojawianie się na rynku nowszych rozwiązań również przemawia na jego korzyść. Tego typu sprzęt posiada praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy i unowocześniania oraz oferuje dużą dostępność gniazd do podłączania urządzeń peryferyjnych. To również świetne rozwiązanie do biura, gdyż charakteryzuje się wysoką ergonomicznością - monitor, klawiatura oraz mysz stanowią oddzielne akcesoria. Możliwość ustawienia wysokości i wielkości monitora, dopasowania dobrej jakości klawiatury czy wygodnej myszki ma duże znaczenie dla kręgosłupa.

Nie oznacza to jednak, żeby od razu rezygnować z laptopów – stworzone są przede wszystkim do jak największej mobilności. Ich kompaktowe rozmiary umożliwiają zabranie je w podróż albo pracę w terenie, a wbudowany akumulator sprawia, że nie ma konieczności stałego podłączenia do źródła zasilania. Laptopy stanowią urządzenia kompletne, nie trzeba dokupywać innych elementów. Zazwyczaj wydają się droższą opcją, ale nie można zapominać, że aby obsługiwać komputer potrzeba wiele osobnych akcesoriów. Cena jest uzależniona głównie od danych technicznych sprzętu - im wyższe parametry tym wyższy koszt, co widać doskonale komputerów stacjonarnych Fujitsu.

Komputery stacjonarne Fujitsu – dlaczego warto w nie zainwestować?

Fujitsu to jeden z największych światowych dostawców infrastruktur informatycznych z siedzibą w Tokio, działający na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz w Indiach. Produkty tej marki wyróżnia bardzo dobre, staranne wykonanie. Charakteryzują się niezawodnością, bezpieczeństwem użytkowania, niezwykłą wydajnością i różnorodnością zastosowań. Komputery stacjonarne Fujitsu do biura czy do domu stanowią dobry wybór, gdyż są bezproblemowe w użyciu. Zastosowanie identycznych komponentów w produktach należących do jednej serii gwarantuje kompatybilność infrastruktury.

W przypadku tych urządzeń pojawia się jednak jeden, poważny problem – są one dość kosztowne. W tej sytuacji warto pomyśleć o zakupie używanego komputera stacjonarnego Fujitsu.

Daj odetchnąć swojemu portfelowi - poleasingowy komputer to świetne rozwiązanie

Zakup sprzętu używanego wiążę się ze sporym ryzykiem. Nabycie urządzenia od osoby prywatnej zazwyczaj nie obejmuje gwarancji i brakuje możliwości zwrotu. Do tego dochodzi obawa o faktyczny stan komputera - nigdy nie wiadomo czy poprzedni właściciel dbał o niego w odpowiedni sposób. Na szczęście istnieje idealna alternatywa – poleasingowy komputer stacjonarny Fujitsu. Najistotniejszą zaletą tego typu komputera jest niska cena, która potrafi być nawet o 70% mniejsza niż pierwotna, przy zachowaniu świetnej wydajności. W wielu przypadkach niektóre części są fabrycznie nowe, ponieważ zostały wymienione ze względu na wysoki stopień zużycia lub awarię. Wszystkie egzemplarze w naszej ofercie mają zainstalowany aktualny system operacyjny oraz najnowsze sterowniki i są gotowe do pracy od razu po uruchomieniu. 

Mimo iż są to komputery używane masz 100% pewności, co do ich przeszłości. Drobne zarysowania czy otarcia powstałe w wyniku codziennego użytkowania (widoczne na zdjęciach zamieszczonych przy każdym produkcie) nie wpływają negatywnie na jego codzienne funkcjonowanie. Przed wysyłką urządzenia są dokładnie sprawdzane i testowane pod kątem wad technicznych oraz temperatury pracy. Ponadto zostają objęte okresem gwarancyjnym.