Laptop poleasingowy do 2000 zł

Zastanawiasz się, czy opłaca się kupić używany komputer? Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że laptopy poleasingowe są równie funkcjonalne, co sprzęt nabyty w sklepie stacjonarnym. Wszystko sprowadza się do sposobu użytkowania komputera osobistego. Produkt tzn. „poleasingowy” to nic innego jak rzecz, niegdyś eksploatowana przez firmy. Leasing to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najwygodniejszych form kredytowania, stąd też decyduje się na niego wiele spółek – zarówno tych mniejszych jak i tych większych…

Zalety laptopów poleasingowych

  1. Po pierwsze, a zarazem najważniejsze – cena. Nie da się ukryć, że sprzęt używany, nawet ten wysokojakościowy, jest znacznie tańszy, aniżeli ten sam zakupiony w sklepie. Cena jest ważna, zwłaszcza, gdy mamy ograniczony budżet bądź zamierzamy eksploatować nasz komputer „od święta”.
  2. Po drugie – jakość. Sprzęt firmowy charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałością, aniżeli komputer zakupiony w zwykłym lombardzie. Pracownik zobowiązany jest do dbania o rzeczy, które formalnie nie należą do niego. Kupując produkt pochodzący z leasingu mamy niemal 100-procentową pewność, iż sprosta on naszym wymaganiom.
  3. Po trzecie – gwarancja. Mitem jest, że produkty poleasingowe są wadliwe. Uczciwy sprzedawca zawsze oferuje swoim Klientom stosowną gwarancję – nawet do trzech lat. Jest ona swojego rodzaju potwierdzeniem jakości kupowanego laptopa.

Sprawdzony laptop używany do 2000 zł

Czy możliwe jest nabycie wysokojakościowego sprzętu przenośnego za 2000 złotych? Wszystko zależy od jego docelowego przeznaczenia. Nie da się ukryć, że znalezienie używanego laptopa do gier, w takiej samej kwocie, który umożliwi nam granie w tegoroczne tytuły, nie będzie łatwe. Jeżeli jednak zależy nam na sprzęcie biznesowym bądź do zastosowań domowych, możemy śmiało celować w średnią bądź nawet wysoką półkę.

Lenovo Thinkpad T450s, czyli kilka słów o biznesowej piękności

Lenovo Thinkpad to laptop, a właściwie ultrabook, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Produkt ten stworzony został z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę pracy. Można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z wiodących propozycji dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś odpowiedniego czy to do biura, czy to w delegacje.

Model T460s charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i niską wagą. Prezentowany laptop jest wręcz stworzony do pracy „w trasie”. Sprawdzi się zarówno w domu, w taksówce czy w pociągu, w pracy, na wakacjach jak i w restauracji. Lekki i wygodny nie spowoduje u właściciela problemów z kręgosłupem. Wbrew pozorom, nasze Lenovo kryje w sobie znacznie więcej niż możemy sobie wyobrazić. Dobrej jakości proces z rodziny Intel Core i5, dopasowana doń karta graficzna, RAM 16 GB oraz całkiem spory dysk SSD, 240 GB (z dodatkową, 3-letnią gwarancją) – komputer ten stworzony jest do pracy. Na uwagę zasługuje również praktyczna, odbijająca światło matryca (Full HD).

14-calowa perełka T460 wyposażona została w najnowszy system operacyjny, mikrofon, kamerkę oraz głośniki – wszystko to, co niezbędne w służbowej podróży. Praktyczna polskojęzyczna klawiatura posiada dodatkowe podświetlenie, które sprzyja pracy w szczególnie niewygodnych warunkach – w nocy, w pociągu czy samolocie.

1949 zł dzieli Cię od Lenovo Thinkpad T460

Niska cena, wysoka jakość. Niezawodny sprzęt marki Lenovo – poleasingowy, aczkolwiek z gwarancją – dostępny jest od ręki za jedyne 1949 zł. Laptop doskonale sprawdzi się do pracy – czy to w biurze, podróży, czy też w domu. Ze względu na swoją specyfikację, może być również użytkowany do szeroko pojętej rozrywki: oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry.