• Better Side of Gaming

Main_BSG_xlap24www_v2.png

BSG - Better Side of Gaming

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji – poczuj radość jaką dają najnowsze tytuły i najpopularniejsze, wręcz legendarne już propozycje. Każdy przygotowany przez nas komputer został przetestowany i „ograny” na kilku znanych produkcjach – poniżej znajdziesz screeny wraz z ustawieniami grafiki oraz parametrami jakie udało się uzyskać.

Pokazujemy Ci rzetelne i uczciwe informacje, pokazujemy w co możesz zagrać a co nie zadziała prawidłowo, chcemy abyś korzystając ze sprzętu jaki kupujesz w naszej firmie po prostu cieszył się z rozrywki jaką otrzymałeś.

Komputery BSG powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Idealnie dobrane podzespoły, wydajne konfiguracje i przemyślane zestawy. To wszystko czyni z marki BSG lidera wśród gotowych propozycji dla graczy.

Wszystkie komputery BSG przygotowane są z największą starannością i dokładnością. Dbamy o każdy detal tak abyś mógł cieszyć się rozrywką na topowym poziomie.

Spraw sobie lub bliskiej osobie prezent, który da Ci naprawdę wiele godzin radości i wejdź razem z nami do świata gier BSG!

second_BSG_xlap24www.png

Zestaw z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 zapewnia wysokie osiągi i pozwala cieszyć się takimi kultowymi tytułami jak chociażby Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, Assassins Creed ValhallaCyberpunk 2077, Far Cry 6 czy Elden Ring. Poniżej kilka screenów wraz z informacjami o ilości FPS oraz ustawieniami na jakich tytuł był przez nas "ograny".

CSgo_screen_3060.png

Counter Strike: Global Offensive: 
Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 220 klatek.

Fortnite_screen_3060.png
Fortnite: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie epickim, średnia ilość FPS na poziomie 126 klatek.

assassins-Valhalla_screen_3060(1).png
Assassins Creed Valhalla: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie bardzo wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 66 klatek.

Cyberpunk_screen_3060.png
Cyberpunk 2077: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 63 klatek.

Farcry6_screen_3060.png
Far Cry 6: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie ultra, średnia ilość FPS na poziomie 67 klatek.

EldenRing_screen_3060(1).png
Elden Ring: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 60 klatek.

Zestaw z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 zapewnia wysokie osiągi i pozwala cieszyć się takimi kultowymi tytułami jak chociażby Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, Assassins Creed ValhallaCyberpunk 2077, Far Cry 6 czy Elden Ring. Poniżej kilka screenów wraz z informacjami o ilości FPS oraz ustawieniami na jakich tytuł był przez nas "ograny".

CSgo_screen_3050.png

Counter Strike: Global Offensive: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 186 klatek.

Fortnite_screen_3050(1).png

Fortnite: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie epickim, średnia ilość FPS na poziomie 95 klatek.

assassins-Valhalla_screen_3050.png
Assassins Creed Valhalla:
Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie bardzo dobrym, średnia ilość FPS na poziomie 57 klatek.

Cyberpunk_screen_3050.png
Cyberpunk 2077: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 56 klatek.

Farcry6_screen_3050.png
Far Cry 6: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie ultra, średnia ilość FPS na poziomie 53 klatek.

EldenRing_screen_3050.png
Elden Ring:
Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 59 klatek.


Zestaw z kartą graficzną NVIDIA GeForce GT 1030

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 1030 zapewnia wysokie osiągi i pozwala cieszyć się takimi kultowymi tytułami jak chociażby Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, GTA V, League of Legends czy The Elder Scrolls V: Skyrim. Poniżej kilka screenów wraz z informacjami o ilości FPS oraz ustawieniami na jakich tytuł był przez nas "ograny".

 

CsGO_1030_hp(1).jpg

Counter Strike: Global Offensive: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 106 klatek.

 

fortnite_1030_hp(2).jpg

Fortnite: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie średnim, średnia ilość FPS na poziomie 58 klatek.

 

gta_1030_hp(1).jpg

GTA V: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie średnim, średnia ilość FPS na poziomie 61 klatek.

 

lol_1030_hp(1).jpg

League of Legends: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 127 klatek.

 

Skyrim_1030_hp(1).jpg

The Elder Scrolls V: Skyrim: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 80 klatek.

 

Zestaw z kartą graficzną NVIDIA GeForce GT 1050 Ti 4GB

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 1050 Ti 4GB zapewnia wysokie osiągi i pozwala cieszyć się takimi kultowymi tytułami jak chociażby Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, GTA V, Wiedźmin 3 czy Need For Speed Payback. Poniżej kilka screenów wraz z informacjami o ilości FPS oraz ustawieniami na jakich tytuł był przez nas "ograny". 

 

CsGO_1050.jpg

Counter Strike: Global Offensive: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 161 klatek.

 

Fortnite_1050.jpg

Fortnite: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 63 klatek.

 

GtaV_1050.jpg

GTA V: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 66 klatek.

 

Witcher_1050.jpg

Wiedźmin 3: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie średnim, średnia ilość FPS na poziomie 42 klatek.

 

NFS_1050.jpg

Need For Speed Payback: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie średnim, średnia ilość FPS na poziomie 53 klatek.

 

Zestaw z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1650 oraz procesor Intel Core i7-4 generacji zapewniają wysokie osiągi i pozwalają cieszyć się takimi kultowymi tytułami jak chociażby Wiedźmin 3: Dziki Gon, Battlefield 5, Fortnite, Assasin’s Creed Origins czy Red Dead Redemption 2. Poniżej kilka screenów wraz z informacjami o ilości FPS oraz ustawieniami na jakich tytuł był przez nas "ograny".

Wiedzmin_1650.jpg

Wiedźmin 3 Dziki Gon: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 47 klatek.

 

battlefield5_1650.jpg

Battlefield 5: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim/średnim, średnia ilość FPS na poziomie 65 klatek.

 

fortnite_1650.jpg

Fortnite: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie wysokim, średnia ilość FPS na poziomie 86 klatek.

 

acorigins_1650.jpg

Assasin’s Creed Origins: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie średnim, średnia ilość FPS na poziomie 61 klatek.

 

rdr2_1650.jpg

Red Dead Redemption 2: Rozdzielczość Full HD, ogólne ustawienia grafiki na poziomie średnim, średnia ilość FPS na poziomie 48 klatek.