• Serwis

Serwis komputerowy Xlap24

Jako sklep komputerowy posiadamy ugruntowaną pozycję zarówno na rynku leszczyńskim jak i ogólnopolskim. Z powodzeniem prowadzimy sprzedaż na portalu allegro, poprzez sklep internetowy a także za pośrednictwem sklepu stacjonarnego. Zaopatrujemy w profesjonalne rozwiązania klientów detalicznych, przedsiębiorstwa czy stowarzyszenia zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadając wystarczającą wiedzę, doświadczenie i zaplecze technologiczne przyszedł czas na podjęcie kolejnego wyzwania – otwarcie serwisu komputerowego.

Świadczymy usługi w zakresie napraw laptopów, notebooków, netbooków, ultrabooków, komputerów stacjonarnych i urządzeń infrastruktury sieciowej a serwis prowadzimy zarówno na miejscu w naszej głównej siedzibie przy ulicy Leśnej 1 w Lesznie jak i również w formie serwisu mobilnego.

Jako Twój profesjonalny partner stawiamy zawsze na zadowolenie klienta a wysoką jakość usług realizujemy w oparciu o najlepsze standardy:

Szybkość działania – wstępną diagnozę wykonujemy w ciągu 24h, większość napraw udaje się zrealizować w ciągu maksymalnie 3-4 dni roboczych.

Dyskrecja –Dbamy o to, aby Twoje dane były bezpiecznie przechowywane a żadne informacje nie wypłynęły poza nasz serwis.

Gwarancja – Na każdą naszą usługę dajemy 3 miesiące gwarancji. Wykonujemy je z najwyższą starannością, dlatego jesteśmy pewni wysokiej jakości napraw.

Komputer zastępczy – rozumiemy jak ważny w dzisiejszych czasach jest dostęp do komputera, dlatego każdy z naszych klientów ma możliwość wynajmu sprzętu zastępczego na czas naprawy.

Serwisujemy urządzenia wszystkich najpopularniejszych marek - Dell, Lenovo, HP, Toshiba, Asus, Acer, Samsung, Sony, MSI, Apple. W branży komputerowej działamy od wielu lat, posiadamy solidne zaplecze serwisowe, mnóstwo części zamiennych, narzędzia i wykwalifikowanych pracowników a to pozwala nam działać szybko, skutecznie i precyzyjnie.

 

Zapraszamy do naszego serwisu!

Xlap24

Ul. Leśna 1

64-100 Leszno

Telefon: 782 001 315

 

serwis_podstrona(1).jpg