• Płatności elektroniczne T-Pay

Aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę, szybkość i bezpieczeństwo transakcji nasz sklep współpracuje z operatorem płatności elektronicznych T-Pay.com. Umożliwiamy naszym klientom dostęp do płatności zarówno z konta bankowego jak i za pośrednictwem kart kredytowych/płatniczych czy za pomocą technologii Blik. Każda transakcja jest szyfrowana, a dane w pełni zabezpieczone. Płatności księgowane są maksymalnie w ciągu kilku minut co znacznie przyspiesza proces realizacji zamówienia.

 

1.jpg

Przelew bankowy online

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja.

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.


Płatność elektroniczna kodem QR

Płatność kodem QR to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności na rynku. Mobilność technologi sprawia, że ma ona większy potencjał niż klasyczna płatność internetowa.

Wybierz aplikację mobilną swojego banku, zeskanuj wygenerowany kod i gotowe. Masz do wyboru aż 8 aplikacji mobilnych banków. Szybkie przelewy zapewniają natychmiastową realizację zamówienia.

 

2.png

Płatności kartą w Tpay.com

tpay.com we współpracy z firmą Elavon umożliwia wygodne i bezpieczne płatności elektroniczne kartą z każdego miejsca na świecie.

Dzięki Zintegrowanej Bramce Płatności Kartami możesz dokonać zapłaty bezpośrednio na stronie sklepu, bez konieczności przekierowywania na kolejne podstrony.

 

3.jpg