Darmowy zwrot do 30 dni

Darmowa wysyłka od 500zł

Faktura VAT 23%

Wysyłka kurierska w 24h

Darmowa wysyłka od 500zł

Faktura VAT 23%

Wysyłka kurierska w 24h

Wysyłka kurierska w 24h

szybka-wysylka(1).jpgZamów dowolny LAPTOP lub KOMPUTER PC do godziny 13:00 a wyślemy go jeszcze tego samego dnia!
  • MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F

Symbol: AGM731F
735.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost przedpłata 0
Paczkomaty InPost przedpłata 0
Dostępność Średnia dostępność

Zamów telefoniczne już dziś: 533-115-375

Zostaw telefon
  • Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches
  • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches
  • Fits into SFP interfaces of JGS524F
  • Drives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 50/125ìm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 275 m distances with 62.5/125ìm OM1 multimode fiber cables
  • 5-year warranty
Informacje o produkcie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowy zwrot do 30 dni

Darmowa wysyłka od 500zł

Faktura VAT 23%

Wysyłka kurierska w 24h

Darmowa wysyłka od 500zł

Faktura VAT 23%

Wysyłka kurierska w 24h

Wysyłka kurierska w 24h