• Laptopy poleasingowe Panasonic / Getac

 

Sprzęt niezniszczalny – poznaj poleasingowe laptopy Panasonic/Getac

Każdy, kto szukał laptopa idealnego, wie doskonale, że to nie jest proste zadanie. Weryfikacja parametrów, dobre rady z każdej strony, sprzeczne informacje – w nadmiarze treści łatwo się pogubić. A należy przy tym pamiętać, że mowa o sprzęcie, którego docelowym miejscem będzie biurko w pokoju. Co jednak w sytuacji, kiedy komputer będzie użytkowany w mniej korzystnych warunkach? Nie warto się długo zastanawiać – poleasingowe laptopy Panasonic/Getac będą zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem!

  • Parametry

 

Gdzie laptopy poleasingowe Panasonic/Getac sprawdzą się najlepiej?

Przede wszystkim w warsztatach samochodowych, fabrykach, magazynach i wszystkich innych miejscach, w których bardzo łatwo o uszkodzenie sprzętu. Obudowa laptopów Panasonic/Getac jest naprawdę pancerna. Samodzielnie wykonaliśmy wiele testów (w tym przejazd po komputerze samochodem!), które w pełni potwierdziły ich ponadprzeciętną trwałość.

Mając na uwadze świadomość specyficznego środowiska pracy, warto zdecydować się na komputer poleasingowy. Wiele dużych firm bierze komputery w leasing, a następnie po zaledwie kilku latach użytkowania sprzedaje używany sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Krótki czas eksploatacji i odpowiednie serwisowanie sprawia, że dla konsumenta dostępny jest w naprawdę świetnym stanie. Zakup takiego urządzenia to sposób na dobrej jakości sprzęt w jeszcze lepszej cenie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego laptopa?

Asortyment laptopów z drugiej ręki jest niemal tak samo szeroki, jak rynek nowych komputerów, a wybór idealnego modelu wymaga poświęcenia odrobiny czasu ze strony przyszłego właściciela.

Poszukiwania warto zacząć od informacji na temat sposobu serwisowania laptopa. Nikt nie chciałby przecież kupić sprzętu, który po prostu nie działa.

Podchodzimy do tematu bardzo profesjonalnie i nie pomijamy żadnego szczegółu. Sprawdzamy działanie klawiatury, touchpada, baterii, dysku, pamięci RAM i wszystkich innych, istotnych elementów komputera. Informujemy o ewentualnych usterkach, a także prezentujemy rzeczywiste zdjęcia. Głęboko wierzymy, że szczerość to podstawa dobrych relacji z klientami.

Jaki używany laptop Panasonic/Getac wybrać?

Przy wyborze idealnego komputera warto zwrócić szczególną uwagę na procesor. To serce laptopa, które potrafi ekspresowo analizować informacje i przekazywać je dalej do pamięci sprzętu. Zasoby pamięci podręcznej, umożliwiają przechowywanie danych, potrzebnych do działania komputera. W przypadku laptopów Panasonic/Getac zastosowano procesory Intel Core i5, dzięki którym sprzęt działa płynnie i sprawnie.

Dysk SSD to obecnie standard, który uwzględnili producenci sprzętu. W przeciwieństwie do tradycyjnych dysków HDD, SSD nie jest zbudowany z ruchomych części, dzięki czemu jego działanie jest niemal bezgłośne. Co więcej, dysk ekspresowo się uruchamia i bardzo szybko wykonuje wszystkie niezbędne operacje. Dzięki niewielkiemu zużyciu energii, nadmiernie się nie nagrzewa. W poleasingowych laptopach Panasonic/Getac znajdują się dyski SSD o pojemności aż 240 GB.

Bardzo ważnym aspektem jest także pamięć RAM. To właśnie od niej zależy wielozadaniowość całego sprzętu. W warsztatach, magazynach i zakładach produkcyjnych może być przeprowadzanych wiele operacji jednocześnie, zatem im większa pamięć RAM – tym lepiej. Producenci laptopów Panasonic/Getac przygotowali dla ich użytkowników 8 GB pamięci RAM.

Elementy premium laptopów używanych

Równie ważne, jak wnętrze komputera jest jego zewnętrzna strona, a jej podstawowym elementem jest oczywiście ekran. Laptop używany Panasonic CF-19 Toughbook bez dotykowej matrycy można dostać już w cenie poniżej 1000 zł. Wersja dotykowa jest nieco droższa, jednak korzystanie z laptopa poleasingowego Panasonic Panasonic CF-31 Toughbook gwarantuje wyższy komfort codziennej pracy.

Znaczenie ma także wielkość ekranu. Im jest ona większa, tym wygodniejsze jest wykonywanie niezbędnych do pracy warsztatu czy zakładu produkcyjnego zadań. Producenci sprzętu Panasonic CF-19 Toughbook zaproponowali użytkownikom ekran o przekątnej 10,4 cala, natomiast w przypadku droższych modeli Panasonic Panasonic CF-31 Toughbook przekątna osiąga wartość 13,3 cala.

Czy warto zwracać uwagę na rysy i ślady codziennego użytkowania poleasingowych laptopów Panasonic/Getac? Oczywiście, jednak należy mieć na uwadze, że nie mają one bezpośredniego wpływu na działanie komputera.