• Komputery poleasingowe Apple iMac

 

Komputery Apple iMac – dlaczego właśnie one? 

Komputery Apple iMaczawdzięczają swoją popularność wyjątkowo wysokiej jakości wykonania  i autorskiemu systemowi operacyjnemu – stworzonemu „na miarę”. Jest niezwykle użyteczny i bardzo rzadko się zawiesza. Przekłada się to na uzyskanie świetnej wydajności, przy zachowaniu prostoty obsługi. Ponadto są iMac’i są bardzo ergonomiczne - zajmują niewiele miejsca, gdyż wszystkie podzespoły zostały umieszczone w obudowie monitora i charakteryzują się minimalną ilością kabli.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

 

Czy produktymarki Applesą lepsze od rozwiązań innych producentów?  

Sprzęt Apple cechuje się niezwykłą łatwością i intuicyjnością obsługi. System jest gotowy do użycia od razu po pierwszym uruchomieniu, więc nie sprawia problemów nawet najbardziej niedoświadczonym użytkownikom. Interfejs charakteryzuje się minimalną liczbą przycisków i komunikatów. Urządzenia idealnie współpracują w obrębie swojej marki (posiadając kilka produktów Apple z łatwością dokonasz synchronizacji między nimi, co znacznie usprawni pracę - na przykład tworząc artykuł na telefonie, bez problemu możesz dokończyć pisanie na komputerze). Problem pojawia się, gdy chce się je sparować ze sprzętem pochodzącym od innego producenta.

Z pewnością jedną z największych wad komputerów Apple iMac jest także ich wysoka cena – wiele osób uważa, że przepłaca się jedynie za „jabłuszko” na obudowie sprzętu, a inne modele są tańsze i bardziej uniwersalne. Z pewnością pozwalają one na bardziej swobodną wymianę podzespołów oraz większą dowolność w konfiguracjach. Dobranie odpowiednich komponentów może być jednak dość skomplikowane.

Wysokopółkowy sprzęt w dobrej cenie  

Produkty Apple kuszą swoim designem i otaczającą ich aurą luksusu. Jednak jak już zostało wspomniane wcześniejkomputery Apple iMac stanowią sporą inwestycję i poważnie mogą nadszarpnąć domowy budżet. Jeśli nie stać Cię na taki wydatek, a zależy Ci właśnie na modelu iMac, warto pomyśleć o urządzeniu używanym. Zakup sprzętu z drugiej ręki może wiązać się z pewnym ryzykiem i stresem. Decydując się na egzemplarz poleasingowy można tego uniknąć. Nie ma potrzeby zamartwiania się o jego przeszłość – z tego typu urządzeń zazwyczaj korzystano w biurach i urzędach.  Każdy model jest szczegółowo sprawdzany przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby po zakupie urządzenia nie doszło do niespodziewanej awarii. Sprawność urządzenia jest dokładnie testowana - weryfikujemy działanie wszystkich portów, pamięci RAM, dysku i pozostałych elementów. Wszystkie komputery Apple iMac posiadają aktualny system operacyjny wraz z najnowszymi sterownikami.

Na koniec ostatnia, ale nie mniej ważna kwestia – gwarancja. Nie tylko nowe, ale również te poleasingowe modele są objęte okresem gwarancyjnym, więc możesz mieć pewność, że w razie potrzeby Twój komputer zostanie szybko i bezpłatnie naprawiony.

W naszej ofercie odnajdziesz szereg używanych komputerów Apple iMac, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Są to produkty w przystępnych cenach, a przy tym w 100% sprawne. Pakowane są w specjalnie przygotowane,solidne kartony dające pewność, że zamówiony sprzęt nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu i dotrze do klienta w nienaruszonym stanie.

Komputer jak marzenie – nowoczesny design Apple iMac 

Decydując się na zakup komputera zwraca się nie tylko uwagę na dane techniczne, ale także wygląd zewnętrzny. Produkty firmy Apple prezentują się niezwykle estetycznie i odnajdą się w każdym otoczeniu. W kwestii dopracowania są bezkonkurencyjne - wystarczy jedno spojrzenie, aby dostrzec jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Wybierając poleasingowy komputer Apple iMac do biura lub domu można mieć obawy co do jego wyglądu. Używany produkt faktycznie może nosić niewielkie ślady użytkowania, jak przetarcia czy zarysowania, jednak nie mają one żadnego wpływu na wydajność urządzenia. Informacje o jakichkolwiek usterkach są podawane w opisach, aby klient wiedział co kupuje. Urządzenia zostały także opatrzone zdjęciami, prezentującymi ich rzeczywisty stan.